Sumpy i Fitnet3 zintegrowane

Być może słyszeliście już o systemie Sumpy – to Digital Signage, czyli system zarządzania treścią reklamową na ekranach zamontowanych w dowolnym miejscu. Bez skomplikowanej i kosztownej infrastruktury sprzętowej. Reklama przy stanowisku kasowym, w ciągu komunikacyjnym, w szatni czy przy sali zajęciowej – wszędzie tam możesz poinformować klientów o ważnych wydarzeniach, wyświetlać reklamy i promocje.

 

Konstrukcja Sumpy umożliwia stworzenie prostych „sieci” informacyjnych od pojedynczych stanowisk do rozległych, np. wieloodziałowych.

Integracja z Fitnet3 umożliwia dodatkowo wyświetlanie grafików, najbliższych zajęć, cennika abonamentów, ilości towarów do wypożyczenia itp. Konfigurujesz Sumpy tylko raz – cała reszta informacji jest pobierana automatycznie z Fitnet3. To jedyny taki system pozwalający na integrację wielu informacji dla klientów w jednym miejscu.

Wszystkie programy linii Fitnet3 (studio, light i standard), opublikowane po 1. maja 2018 spełniają cele postawione przed użytkownikami, a powiązane z wejściem w życie RODO (25. maja 2018). Należy wspomnieć, że nowe przepisy w wielu przypadkach „zmniejszają” wymagania stawiane przed podmiotami zbierającymi dane osobowe, ale jednocześnie wprowadzają nowe zagadnienia. Do ich realizacji Fitnet3 jest w pełni przygotowany.

Materiały: informacja prasowa Fitnet

- REKLAMA -