Technogym Visio: spersonalizowany trening na wyciągnięcie ręki

Tuż po pandemii nastąpił gwałtowny wzrost liczby ćwiczących i w klubach fitness zaczęły pojawiać się osoby, które dotychczas nigdy tam nie były. Wielu ludzi zrozumiało, jak ważna jest aktywność fizyczna, jednak potrzebują przewodnika, który wprowadzi ich w zdrowy tryb życia. Technogym Visio jest rozwiązaniem, które zapewnia spersonalizowane treningi na wyciągnięcie ręki bez konieczności zapewnienia stałej opieki trenera zarówno na siłowni komercyjnej jak i hotelowej.

Dotknij i trenuj

Nowy Technogym Visio to ekran zaprojektowany z myślą o otwartych 24/7 obiektach fitness, apartamentowcach oraz hotelach. Dzięki niemu użytkownicy uzyskują natychmiastowy dostęp do obszernej biblioteki ćwiczeń, spersonalizowanych treningów oraz wciągających treści fitness dostosowanych do dostępnego sprzętu, stopnia zaawansowania użytkownika oraz jego celów treningowych.

Technogym Visio może stać się przewodnikiem podopiecznych na siłowniach bezobsługowych, ale też usprawnić pracę trenerów personalnych umożliwiając im skupienie się na przekazywaniu klubowiczom wskazówek i informacji zwrotnych. Trenerzy i managerowie obiektów mają możliwość wgrania swoich filmów i treści szkoleniowych lub mogą korzystać z gotowych treningów HIIT, pilates, siłowych czy jogi.

Wszystkie treningi dostępne na Technogym Visio możemy następnie odtworzyć po zalogowaniu się do aplikacji Technogym App. Dzięki temu użytkownik może kontynuować program treningowy w każdym miejscu, w którym obecnie przebywa: w domu, hotelu czy w obiekcie sportowym.

Technogym Visio to właściwe rozwiązanie dla każdego rodzaju obiektu i modelu biznesowego. Umożliwia stworzenie indywidualnego treningu bez nadzoru, zwiększenie zaangażowania poprzez różnorodność i wskazówki treningowe. Może przekształcić dowolną przestrzeń do ćwiczeń we wciągające doświadczenie fitness z treningiem jeden na jednego.

Fabryka Zdrowia: trening bez udziału trenera 24/7

Na wykorzystanie potencjału Technogym Visio zdecydowała się Fabryka Zdrowia w Lubaszu, która oferuje szeroki wachlarz zajęć fitness zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Sala fitness  jest dostosowana do treningu CrossFit oraz sztuk walki. Oprócz tego Fabryka Zdrowia zapewnia swoim klubowiczom opiekę dietetyka, fizjoterapeuty, trenerów personalnych. W obiekcie dostępna jest komora hiperbaryczna i pomiary składu ciała.

By móc oferować klubowiczom opiekę również w tych godzinach, w których klub jest otwarty bezobsługowo, zdecydowano się na inwestycję w Technogym Visio. Niezależnie od pracy trenerów personalnych klubowicze otrzymują gotowe programy, które mogą wykorzystać podczas sesji treningowych. Stanowią one wsparcie zarówno dla początkujących podopiecznych, jak i tych zaawansowanych, którym zależy na osiągnięciu konkretnego celu.

Wizja Technogym Visio w Hotelu Crowne Plaza

Hotelowe siłownie przestają być jedynie dodatkiem. Powoli stają się jednym z elementów wpływających na wybór danego hotelu przez podróżnych, a managerowie zauważają, że coraz więcej gości chce zachować dobrą formę również podczas pobytu poza domem. Do podobnych wniosków doszedł zarząd Hotelu Crowne Plaza w Warszawie, który zdecydował się na rozbudowanie dotychczasowej siłowni.

Technogym Visio jest rewolucją nie tylko w obszarze tradycyjnych, ale również hotelowych siłowni. Na umieszczonym w strefie fitness ekranie dotykowym goście zyskują natychmiastowy dostęp do ogromnej biblioteki wciągających treningów. Za jednym dotknięciem mogą też stworzyć własny plan ćwiczeń obejmujący wszystkie dostępne urządzenia, a następnie wykonać go na siłowni bądź w pokoju. Jest to rozwiązanie idealne, gdy hotel nie zapewnia opieki trenera personalnego, ale podobnie jak w Crowne Plaza zależy mu na utrzymaniu odpowiedniej jakości serwisu.

Dobrze zagospodarowana strefa wellness w hotelu to nie tylko wymóg, ale przede wszystkim miejsce, które pozwala wyróżnić się na tle innych. Może także stać się źródłem dodatkowych przychodów. Technogym Visio pozwala spersonalizować obsługę klienta oferując mu nie tylko treningi, ale w połączeniu z aplikacją Technogym App zaplanować pełną ścieżkę klienta oraz wzbogacić ją o dodatkowe usługi.

Dowiedź się więcej o Technogym Visio.

- REKLAMA -