Shaker made by Shakesphere

Shakesphere to nowa marka z Wielkiej Brytanii, która startuje właśnie na polskim rynku.
Jej flagowy produktem jest shaker dla sportowców i osób aktywnych, który opatentowano na całym świecie.

Profesjonalista dla profesjonalistów

Marka Shakesphere powstała w Wielkiej Brytanii w 2010 roku. Jej pomysłodawcą i projektantem jest Rick Beardsell, angielski lekkoatleta, 3-krotny rekordzista świata, 7-krotny mistrz świata i 2-krotny mistrz Europy w biegach na 200, 400 metrów oraz w sztafecie 4 x 100.

Efektywność przed wszystkim

Jak podkreśla dystrybutor, Shakesphere to nie to tylko kolejny, plastikowy shaker na rynku. To jedyny shaker, którego efektywność można porównać z blenderami elektrycznymi. Można w nim na przykład bez problemu zrobić bitą śmietanę albo koktajle z miękkich owoców takich, jak maliny, truskawki czy banany. Jest również idealny do robienia kremowych koktajli proteinowych.

Nagradzany i wychwalany

Shakesphere wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, bez szkodliwego dla zdrowia BPA. Nie potrzebuje żadnych sitek, kulek czy innych akcesoriów, na których niepotrzebnie zbierają się szkodliwe dla zdrowia bakterie. Pod względem higieny i prostoty użytkowania NIE MA SOBIE RÓWNYCH – podkreśla producent. I nie jest to tylko jego opinia. Shaker marki Shakesphere zdobył już kilka nagród. Został najlepszym shakerem na rynku wg m.in. Mens Health, Amazon, Gear Patrol oraz SPY. Wygrał także angielska edycję BBC Dragon’s Den i co najważniejsze – od początku 2019 sprzedaż w USA, Anglii i Australii przekroczyła 1 MLN sztuk.

Oferta specjalna dla klubów

Shakerów Shakesphere używają największe gwiazdy sportu, fitnessu i kulturystyki. Dostępne są także w klubach fitness na całym świecie. Marka szuka w Polsce lokalnych dystrybutorów, a dla klubów

na hasło „Fitness Biznes” ma specjalną ofertę rabatową.

Istnieje możliwość personalizacji shakerów, czyli umieszczenie logo klubu.
Czym dokładnie wyróżniają się shakery Shakesphere możecie sprawdzić na stronie dystrybutora www.shakesphere.com.pl

 

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -