Trendy cardio: jak bardziej zmotywować ćwiczących w klubie?

W trakcie pandemii ćwiczący wyrobili nowe nawyki treningowe. Dlatego producenci, tacy jak Life Fitness, wychodzą im naprzeciw. Zdaniem Matta Brennanda, wiceprezydenta ds. rozwoju produktów cardio, obecnie dominują 3 trendy w treningu cardio.

Trendy w treningu cardio:

  1. Powrót do korzeni, w kierunku większej personalizacji sprzętu;
  2. Bardziej wciągające doświadczenia treningowe;
  3. Większe zaangażowanie użytkowników w trening.

Marka Life Fitness zainwestowała ogromne środki w badania i rozwój. Dlatego w 2023 r. pochwaliła się największą liczbą nowych sprzętów w historii swojej działalności.

Sprzęt cardio dostosowujący się do potrzeb użytkownika

Life Fitness wprowadził następcę konsoli SE3, dopracowana do perfekcji konsolę SE4. Przeprowadzono rozległe badania, by dotrzeć do sedna i zrozumieć, czego oczekują ćwiczący. Jaki rodzaj interakcji ze sprzętem fitness im najbardziej pasuje. I tak też powstała konsola Life Fitness Discover SE4, dostępna w wersji 24 cale, we wszystkich urządzeniach cardio: bieżniach, orbitrekach, arc trainerach, rowerach pionowych i poziomych oraz schodach PowerMill.

Trendy cardio

Innowacyjność Life Fitness – twoje korzyści

To rewolucyjna propozycja pod tym względem, że większość sprzętów cardio poza bieżnią w branży fitness wykorzystuje 16-calową konsolę. Life Fitness poszedł krok dalej. Konsola SE4 dostępna jest w wersji pełnej 24 cali oraz 16 cali. Intuicyjna nawigacja dostosowuje doświadczenie do rodzaju treści, które interesują ćwiczącego. Konsola SE4 oferuje ponad 500 materiałów wideo, w tym interaktywne trasy, i motywujące treningi na sprzętach cardio z instruktorem.

Autorskie treści klubu wyświetlane na konsoli SE4

Z punktu widzenia właścicieli klubów fitness, bezsprzecznym atutem konsoli SE4 jest możliwość przesłania własnych treści wideo do konsoli. Mówimy tu o podkładzie ścieżki dźwiękowej, obrandowaniu, wstawianiu tytułów i opisów. Ćwiczący zobaczy je jako kafelki w układzie karuzeli do wyświetlenia.

Podsumowując, Life Fitness skupił się na tym, by doskonalić interakcję ćwiczącego ze sprzętem cardio. W konsekwencji ćwiczący na sprzęcie Life Fitness, doświadczą całkiem nowych, niepowtarzalnych i wciągających wrażeń treningowych.

Dowiedz się więcej, skontaktuj się z TOP-GYM
Kontakt: m.wolny@top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -