Indywidualna strefa fitness w pokojach sieci Kempinski Hotels

Kempinski Hotels wraz z globalnym partnerem Technogym wprowadza na rynek rozwiązanie Fit Rooms. W pokojach hotelowych sieci dostępna będzie indywidualna strefa fitness.

Prywatna strefa fitness w pokoju

Kempinski Hotels poszerza ofertę o nową kategorię apartamentów w hotelach w Berlinie, Monachium, Dubaju i Szanghaju. Międzynarodowa grupa luksusowych hoteli wraz z firmą Technogym wprowadza na całym świecie rozwiązanie fitness dostępne w pokojach hotelowych. Dwie marki zacieśniają wieloletnią współpracę, aby zaoferować gościom najnowsze rozwiązania wellness. Goście mogą teraz zarezerwować Fit Room od Technogym bezpośrednio na stronie internetowej hotelu.

Strefa fitness w pokojach sieci Kempinski Hotels

Obecnie goście są coraz bardziej zainteresowani możliwością przeprowadzenia treningu w podróży, w zaciszu własnego pokoju hotelowego. Dlatego najstarsza w Europie grupa luksusowych hoteli Kempinski postanowiła nawiązać współpracę z firmą Technogym.  Tym samym może zaoferować gościom hotelowym wszechstronne doświadczenia z zakresu odnowy biologicznej. Oferta obejmuje innowacyjne rozwiązania treningowe dostępne w pokojach oraz usługi fitness na żądanie. Będą one urozmaicać pobyt gości i pozwolą im cieszyć się korzyściami z uprawiania sportu przez cały czas.

Strefa fitness – wyposażenie

Każdy Kempinski Fit Room wyposażony jest w TECHNOGYM BIKE i TECHNOGYM CASE oraz oferuje dostęp do różnorodnych treści multimedialnych. Nowy rower daje możliwość korzystania z zajęć live prowadzonych przez trenerów z całego świata. Trenerzy prowadzą angażujące zajęcia Indoor Cycling, które dostępne są o każdej porze dnia i nocy bezpośrednio z konsoli roweru. Rozwiązanie Fit Room pozwala gościom trenować zgodnie z indywidualnymi preferencjami w zaciszu własnego pokoju. Użytkownicy mogą wybierać swoje ulubione zajęcia z biblioteki treningów na żądanie w oparciu o preferowanego trenera, rodzaj treningu, język i muzykę. TECHNOGYM BIKE pozwala wziąć udział w grupowej jeździe na rowerze, a także wykonać kompleksowy trening całego ciała.

Strefa fitness z walizki

Równie interesującą opcją przeprowadzenia treningu podczas pobytu w hotelu jest skorzystanie z TECHNOGYM CASE. Jest to zestaw funkcjonalnych akcesoriów, które umieszczone są w torbie. Korzystanie z akcesoriów wspomaga biblioteka treningów wideo. Po zeskanowaniu kodu QR można zyskać dostęp do wirtualnego trenera na swoim telefonie. W skład zestawu treningowego wchodzi:

  • wałek i piłka do masażu, pomagające przywrócić prawidłowe krążenie krwi i rozluźnić mięśnie; mata do ćwiczeń, dająca stabilne podparcie podczas ćwiczeń;
  • loop bands, idealne do treningu dolnych partii ciała; gumy oporowe power bands dostępne w trzech rodzajach, które umożliwiają wykonanie treningu górnej części ciała lub ćwiczeń całego ciała z oporem.

„W ostatnich latach zainteresowanie ideą wellness i zdrowym stylem życia znacząco wzrosło. Jest to trend o ogromnym potencjale. Wprowadzając nową kategorię pokoi hotelowych wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, którzy pragną pozostać w ruchu także w podróży i odbyć codzienny trening bez konieczności opuszczania hotelu”

– mówi Marc Feller, Senior Director Customer Experience.

„Kempinski Fit Room jest ważną częścią naszej korporacyjnej strategii wellness i zrównoważonego rozwoju, a także uzupełnia niedawno zakończone przejęcie wszystkich udziałów w Resense, dostawcy usług spa” – dodaje Feller.

Goście mogą skorzystać z Kempinski Fit Rooms w następujących hotelach: Vier Jahreszeiten Kempinski w Monachium, Hotel Adlon Kempinski w Berlinie, Kempinski Hotel Mall w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Grand Hotel Kempinski w Szanghaju.

„Mamy nadzieję, że gdy tylko już nasi goście będą mogli swobodnie podróżować, będziemy w stanie rozszerzyć naszą ofertę także w innych miejscach”

– dodaje Feller.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj też Technogym w hotelach PURO

- REKLAMA -