Symulator wspinaczki VersaClimber – kompaktowy i skuteczny

VersaClimber to symulator wspinaczki, który docenili elitarni sportowcy, w tym gwiazdy UFC oraz najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu. W USA modne są zajęcia grupowe na tym sprzęcie. Może na nim ćwiczyć każdy niezależnie od poziomu wytrenowania. VersaClimber sprawdza się w treningu cardio, kondycyjnym czy HIIT.

Skuteczność wspinaczki VersaClimber

Badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Michigan (Adelphi University) wykazały, że trenując na VersaClimber ćwiczący spalali najwięcej kalorii w najkrótszym czasie. Wynika to ze specyfiki ruchu oraz jednoczesnego zaangażowania dolnych i górnych partii mięśniowych.

Tak więc osoba o wadze 82 kg, trenując na bieżni, pływając, jadąc na rowerze spinningowym, na VersaClimber spali w ciągu zaledwie 20 minut aż 336 kcal.

Zatem trenażer to strzał w dziesiątkę dla osób, które chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Pozycja ciała użytkownika na maszynie oznacza również, że ramiona trzyma w górze, co zwiększa tętno. Wspinaczka na Versaclimber angażuje wiele grup mięśniowych. Dlatego wystarczy około 20 minut, by poczuć różnice. Ćwiczący reguluje długość kroku, więc można na trenażerze wspinaczkowym ćwiczyć siłę eksplozywną, wykonując np. intensywne sprinty.

Atuty symulatora wspinaczki VersaClimber

Producent oferuje kilka modeli VersaClimber, zarówno komercyjne, jak i do domu. Można podłączyć pas telemetryczny lub łączyć się przez Bluetooth, aby monitorować tętno. VersaClimber to kompaktowa maszyna, którą możesz wstawić praktycznie wszędzie. Bezcennym atutem jest też możliwość regulacji oporu i stała kontrola parametrów treningowych. Są widoczne na wyświetlaczu.

Poza tym symulator wspinaczki Versaclimber jest bezpieczny dla stawów, dlatego ćwiczącym nie grożą kontuzje i urazy.

Poznaj VersaClimber i przetestuj jego możliwości. Wkrótce pojawi się w jednym z naszych partnerskich klubów na obrzeżach Warszawy.

Skontaktuj się z nami koniecznie: Maciej Wolny + 48 668 018 040

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -