ALDI chce zadbać o kondycję Polaków

Sieć sklepów ALDI wspólnie z marką Olimp Sport Nutrition wprowadza do sprzedaży wyprodukowane specjalnie dla sieci T-shirty. W sprzedaży znajdą się również wybrane suplementy diety oraz akcesoria. W przygotowanej akcji do aktywnego trybu życia zachęcają znani sportowcy – Katarzyna Dziurska i Robert Karaś.

Współpraca z Olimp Sport Nutrition

– Olimp Sport Nutrition to polska marka, która produkuje suplementy diety, odżywki, żywność funkcjonalną, odzież i akcesoria treningowe doskonale rozpoznawalne i doceniane przez sportowców i osoby aktywne fizycznie. Cieszymy się, że dzięki naszej współpracy również klienci ALDI będą mogli skorzystać z tej oferty. To właśnie z myślą o nich powstała specjalnie przygotowana linia koszulek damskich i męskich idealnych na profesjonalny trening i do każdego rodzaju aktywności fizycznej – mówi Marzena Pyka, Kierownik Kategorii ALDI.

Kondycja Polaków w rękach ALDI

Koszulki wyprodukowane przez Olimp Sport Nutrition dla ALDI mają wykończenie hydrofilowe. Sprzyja to usprawnieniu termoregulacji organizmu, a także wpływa na lepszą paroprzepuszczalność oraz zdolność wchłaniania potu. Dodatkowo w ofercie ALDI dostępne są także suplementy diety dla osób aktywnym fizycznie, m.in. kompleksy witaminowe, produkty wspierające stawy oraz wydolność organizmu. W sprzedaży pojawią się także akcesoria, takie jak brandowane bidony i shaker’y w różnych kolorach.

Mistrzowie polecają

Wprowadzenie produktów do sprzedaży wspierają działania promocyjne w punktach sprzedaży. Są to standy polecane przez Roberta Karasia – mistrza i rekordzisty świata w triathlonie oraz działania w social mediach, w tym na profilu polskiej trenerki personalnej, mistrzyni świata w Fitness Figure Classic – Katarzyny Dziurskiej. Oferta ważna jest od środy 7 lipca do wyczerpania zapasów.

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -