Spirit Fitness – sprzęt cardio, na który cię stać

Otwierasz klub fitness, studio treningu personalnego? Szukasz solidnego sprzętu do ćwiczeń w rozsądnej cenie? A może chcesz wymienić urządzenia cardio? Poznaj markę Spirit Fitness.

To dostawca sprzętu na siłownię, działający już od 40 lat na rynku. Oferuje urządzenia w średniej klasie cenowej (mid-level). Możesz liczyć na różnorodne portfolio, linie 800, 850, czy 900 oraz najwyższą półkę cenową w przypadku urządzeń o najbardziej rozbudowanych opcjach rozrywki.

Sprawdź naszą ofertę

Filozofia marki

Od czterech dekad marka Spirit Fitness angażuje się w dostarczanie solidnego i funkcjonalnego komercyjnego sprzętu do ćwiczeń. Doskonale rozumie, że produkty są inwestycją i projektuje je tak, aby spełniały długoterminowe cele fitness. Każdy element produktów tej marki jest produkowany w fabrykach z certyfikatem ISO. Nasz sprzęt wykonany jest z najwyższą starannością, aby zapewnić, że spełnia najwyższe oczekiwania dotyczące jakości i trwałości. Sprawdź sprzęt cardio Spirit: bieżnie, eliptyki, rowery pionowe, rowery poziome, rowerki powietrzne, ergometry wioślarskie, schody treningowe w ofercie GP KONCEPT.

Marka Spirit Fitness w liczbach

Historia Spirit Fitness to historia sukcesu. Producent ma na koncie sprzedaż ponad 1,2 miliona sztuk sprzętu do 50 krajów na świecie. Uhonorowany 55 nagrodami za sprzęt. Liczby te świadczą o niezłomnym zaangażowaniu marki SPIRIT dostarczanie sprzętu fitness niezrównanej jakości. A Twoi klienci zrealizują bez trudu na urządzeniach Spirit swoje cele treningowe.
Kupując sprzęt do ćwiczeń Spirit Fitness, otrzymujesz znakomity stosunek ceny do jakości.
Sprawdź naszą ofertę na gpkoncept.pl

A może interesuje cię sprzęt siłowy do siłowni? Sprawdź naszą ofertę marki DHZ Fitness
Proponujemy maszyny siłowe stosowe, dwufunkcyjne oraz na wolny ciężar.
Zapraszamy do kontaktu: biuro@gpkoncept.pl

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Nowości od DHZ Fitness i Spirit Fitness

- REKLAMA -