Siódmy klub sieci RMG GYM otwarty

RMG GYM Bydgoszcz to siódmy klub w sieci i druga placówka franczyzowa. Klub mieści się przy ulicy Lubostrońskiej 7 w dzielnicy Czyżówko. Powstał w miejscu nieistniejącej już siłowni. Klub czynny jest całodobowo, 7 dni w tygodniu, także w święta.

– Tym razem nie przejmujemy działającej placówki. Tworzymy ją całkowicie na nowo. W tej lokalizacji rezygnujemy z zajęć grupowych na rzecz siłowni. Będzie zaspokajała wszystkie potrzeby treningu siłowego, a także pozwalała na przygotowania pod biegi OCR. W Bydgoszczy cieszą się one dużą popularnością – mówi Bartosz Wójcik, Dyrektor Operacyjny Sieci.

– Posiadając zautomatyzowane rozwiązania: kontroli wejść, procesu marketingowego, sprzedażowego czy obsługi klienta, multiplikacja klubów w różnych lokalizacjach jest możliwa nawet w miesiąc. Jednocześnie dzięki automatyzacji koszty otwarcia klubu, ale także jego utrzymania, są zdecydowane niższe niż siłowni obsługowych – dodaje dyrektor.

– Wszystkie wymienione elementy są naszym wewnętrznym produktem. Autorskie rozwiązanie wejścia do klubu jest bardzo intuicyjne dla naszych użytkowników. Można powiedzieć, że z powodzeniem przełamujemy bariery technologiczne. Zapomnijcie zatem o odciskach palców, kartach dostępów. Każdy kto ma telefon z dostępem do Internetu może w pełni korzystać z naszych usług od zakupu karnetu po wejście do klubu, czy umówienie się na spotkanie z trenerem. Produkt ten cały czas rozwijamy, zatem można się spodziewać kolejnych udogodnień – tłumaczy dalej Bartosz Wójcik.

– Chcemy współpracować z lokalnymi przedsiębiorstwami, szkołami, miastem. Popularyzować treningi siłowe i udowadniać, że każdy może bezpiecznie i zdrowo korzystać z siłowni. Wprowadzamy zupełnie nową jakość komunikacji z klubowiczami. Odczarowujemy siłownię walcząc ze stereotypami. Cieszymy się, że nasze siłownie wybierają nie tylko hard userzy, ale przede wszystkim początkujący użytkownicy, którzy dostrzegli nasze przesłanie klubów dla każdego

– zaznacza Karolina Szafraniec, Marketing Manager sieci.

Sieć ogłosiła właśnie lokalizację kolejnego klubu. Będzie to Nowa Sól. Otwarcie przewidziane jest jeszcze w sezonie wakacyjnym.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj też RMG Gym w Kielcach

- REKLAMA -