Klatki i bramy Hammer Tech – konfiguruj według potrzeb

Klatki i bramy Hammer Tech możesz konfigurować i rozbudowywać według potrzeb.
Otwierasz siłownię, klub fitness, studio treningu personalnego? A może chcesz przearanżować przestrzeń już działającego obiektu? Polski producent klatek treningowych i akcesoriów do crossfitu, Hammer Tech Polska ma bezkonkurencyjną ofertę.

Filozofia Hammer Tech Polska oparta jest na założeniu plug & play, czyli modułowości produktów. To umożliwia rozbudowę w nieskończoność bram i klatek treningowych marki i dołączenie do nich pasujących akcesoriów od Hammer Tech.

Zacznij od bardziej kompaktowych konstrukcji, a stopniowo rozbudowuj je zgodnie z potrzebami twojego obiektu i oczekiwaniami klientów

– zachęcają przedstawiciele firmy.

Klatki Power Rack – wytrzymałe i stabilne

Jeśli masz ograniczoną przestrzeń, zacznij od najprostszego Power Racka 211 (przez Power Rack 411 aż do Power Racka 1244. POWER RACKS wykonane są z wytrzymałych profili stalowych, które można konfigurować w dowolny sposób. Atestowane urządzenia są bezpieczne i stabilne, a do tego są bardzo łatwe w montażu i z łatwością można je rozbudować. Montaż profili jest błyskawiczny, a akcesoria przymocowuje się do specjalnych otworów na całej wysokości metalowego profilu. Power Racks od Hammer Tech są wytrzymałe i stabilne, dzięki czemu twoi klienci wykonają na nich nawet najbardziej dynamiczny i bezpieczny trening.

Klatki Hammer Tech

Wielostanowiskowe bramy treningowe Hammer Tech

Chcesz maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię w twojej siłowni? Z pomocą przychodzą bramy wielostanowiskowe Hammer Tech. Zacznij od bramy dwustanowiskowej ze stosem, poprzez rozbudowane jej wersje, do bramy treningowej z sześcioma lub dziewięcioma stanowiskami do treningu. Wyciągi górne oraz dolne (a także wielofunkcyjne) sprawdzą się w treningu pleców, ramion oraz stabilizacji korpusu. Dlatego nie może ich zabraknąć w twoim obiekcie sportowym. Sprawdź naszą ofertę wyciągów stosowych.

W Hammer Tech zapewniamy personalizację sprzętu pod kątem kolorystyki oraz logotypów twojej siłowni. Zajrzyj na naszego bloga. Zbudujmy razem pełną mocy strefę siłową w twoim obiekcie!

Skontaktuj się z nami: kontakt@hammertech.com.pl, tel. +48 608 083 338

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Kompletne studio treningowe z Hammer Tech 

- REKLAMA -