Jak kreować pozytywne emocje treningowe u naszych klientów? [WEBINAR]

Na lojalność członków klubów fitness wpływają reakcje emocjonalne wiążące się z każdą wizytą. Jak podnieść poziom ćwiczeń, by te emocje pozostały z osobami ćwiczącymi na dłużej? Jak sprawić, żeby chciały do nas wracać? Matrix Polska zaprasza na bezpłatny webinar dotyczący jakości ćwiczeń w klubach.

Pozyskanie klientów to pierwszy krok do sukcesu. Drugi, równie istotny, to sprawienie, żeby pozostali w naszym klubie.

Matrix Polska zaprasza na bezpłatny webinar poświęcony spostrzeżeniom i wnioskom na temat podnoszenia poziomu zaangażowania członków klubu, który ma sprawiać, żeby ćwiczenie stawało się dla nich pozytywnym doświadczeniem.

Spotkanie online pt. „The Exercise High Blueprint: Elevating the Experience to Support Member Loyalty” poprowadzi dr Karlie Intlekofer, globalny naukowiec w Matrix Fitness. Webinar kierowany jest m.in. do inwestorów, właścicieli klubów i wszystkich zainteresowanych wiedzą w tym zakresie.

Zaprezentowane zostaną na nim naukowe dowody stojące za tzw. uzależnieniem treningowym oraz sprawdzone strategie, które pomagają przedłużać to uczucia klubowiczów po zakończonym treningu. Dzięki ich zastosowaniu klubowicze chętniej wracają do miejsca, w którym doświadczyli niepowtarzalnych emocji około treningowych.

Webinar odbędzie się w środę, 7 lutego i będzie prowadzony w języku angielskim. Ma charakter globalny, więc dla uczestników dostępne są dwie opcje czasowe. Według polskiego czasu będą to 2:30 i 16:00.

Poprawa nastroju osoby ćwiczącej, radość płynąca z wysiłku i pokonywania barier sprawiają, że zyskuje ona motywację do dalszych ćwiczeń. Warto wykorzystać tę wiedzę. Dowiedz się, jak wesprzeć klubowiczów w osiągnięciu wysokiego poziomu ćwiczeń i jak pomóc im w utrzymaniu motywacji.

Więcej informacji o webinarze oraz rejestracja tutaj.

Tekst sponsorowany

- REKLAMA -