Suplementacja na start

SNS „Suplementacja na start” to poradnik stworzony z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę z treningiem. Poradnik dostępny będzie już niebawem w klubach fitness i siłowniach w całej Polsce.

– Będzie to bezpłatna publikacja adresowana do osób, które nie miały styczności z suplementacją. Informacje o suplementach diety i ich wpływie na zwiększenie efektywności treningu będą zaprezentowane w przystępny i zrozumiały sposób dla początkujących –
mówią Bartek Kitliński i Marcinem Andraszewicz,  pomysłodawcy „Suplementacji na start” .


– Poszukując informacji o suplementach zauważyliśmy, że bardzo trudno jest znaleźć jedno rzetelne źródło wiedzy na temat tego, co może wspomóc nasz wysiłek i codzienne treningi. Fora, portale oraz grupy dyskusyjne pełne są sprzecznych opinii, rzadko popartych rzeczowymi argumentami. Postanowiliśmy więc stworzyć poradnik, dzięki któremu osoby chcące wdrożyć suplementy do swojej diety, dowiedzą się o nich wszystkiego, co niezbędne.
Panowie zapewniają, że materiały zamieszczone na łamach SNS przygotowują w oparciu o rzetelne i fachowe źródła (książki, artykuły naukowe itp.) oraz osobiste doświadczenia.
– Informacje te są również przed publikacją zatwierdzane i weryfikowane przez uznanych specjalistów w dziedzinie dietetyki. Zachęcamy menedżerów klubów i siłowni do zamówienia dla swoich klientów poradnika SNS.
ZAMÓWIENIA przyjmowane są na http://suplementacjanastart.pl/zamowienie/  

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFIT-EXPO 2018
Następny artykułFIBO 2018 w nowej odsłonie