FIT-EXPO 2018

Mocny nacisk na biznes, ale również show dla szerokiej publiczności, czyli dla tych, którzy są pozytywnie zakręceni na punkcie fitnessu i wycisku na treningach. Targi FIT-EXPO odbędą się od 25 do 27 maja br. w Poznaniu.

– Targi FIT-EXPO od zawsze były adresowane do osób profesjonalnie związanych z branżą fitness i tak zostanie – wyjaśnia Agnieszka Glamowska, dyrektor targów. Na FIT-EXPO pokazywany będzie sprzęt fitness, akcesoria i urządzenia dla siłowni. Będą również narzędzia do zarządzania klubami fitness, systemami rezerwacji czy inne rozwiązania dla siłowni, klubów fitness i studiów treningu.

Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje
Przyjazd do Poznania opłaci się menedżerowi, właścicielowi obiektu fitness, po pierwsze z uwagi na targi, a po drugie na wiedzę tutaj zdobytą. – Kongres FIT-EXPO jest wysoko oceniany przez jego uczestników. Także i w tym roku chcemy stanąć na wysokości zadania i dać osobom biorącym w nim udział wiedzę, która w dynamicznie zmieniających się czasach pomoże sprostać wzywaniom i pozwoli reagować natychmiast. Prelekcje będą prowadzone przez specjalistów, a zaprezentowane case study będą motorem napędowym do działania. Rejestracja już ruszyła!

Biznes Planner FIT-EXPO
Szanując czas wystawców i zwiedzających, uruchamiamy kolejny raz narzędzie do umawiania spotkań – Biznes Planner. Korzyści płynących z tego narzędzia jest sporo.

EU4YA by tiguar
Towarzysząca targom Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA by tiguar przyciągnie instruktorki i trenerów oraz bywalców klubów fitness. Zapowiada się prawdziwy show! Zajęcia odbędą się w Sali Ziemi – najnowocześniejszej przestrzeni kongresowo-koncertowej w tej części Polski – która na trzy dni zamieni się w wielką salę do ćwiczeń. Emocje i wyjątkowa atmosfera na Scenie Głównej udzieli się wszystkim uczestnikom EU4YA. Zajęcia odbędą się również w pozostałych salach pawilonu 15, a także tradycyjnie w halach 8 i 7. Rejestracja rusza od lutego.

Konkurs FIT-EXPO
Powodzeniem cieszy się konkurs „Zostań twarzą FIT-EXPO”. Zgłoszenia można wysyłać do 9.04. Oprócz dołączenia zdjęć, należy uzasadnić swoją kandydaturę. Jury wyłoni pięć dziewczyn i pięciu chłopaków, a od 16.04.2018 roku internauci będą głosować na fanpage’u facebook/Aktywnie365 na danego kandydata. Zwycięska para pojawi się w materiałach promocyjnych przyszłorocznych targów FIT-EXPO 2019, weźmie udział w sesji fotograficznej oraz otrzyma wejściówkę na Konwencję Fitness EU4YA by tiguar! Formularz konkursowy dostępny jest na stronie www.fitness.mtp.pl.

Dla fitmaniaków
Lada moment pojawi się program wydarzeń dla osób, które ćwiczą w klubach lub samodzielnie w domu. Już teraz można zdradzić, że będą warsztaty gotowania, pokazowy trening Jednostki Wojskowej FORMOZA czy Bieg targowy o Puchar FIT-EXPO.

Więcej informacji o targach www.fitness.mtp.pl

- REKLAMA -
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSiła w sile
Następny artykułSuplementacja na start