Life Fitness – nowe maszyny stosowe na pośladki

Glute Bridge i Hip Adductor/Abductor to nowe maszyny stosowe na pośladki w ofercie marki Life Fitness.

Wypychanie bioder

Na Glute Bridge wykonamy popularne ćwiczenie hip-thrust (wypychanie bioder). To jedyna tego typu maszyna ze stosem na wypychanie bioder na rynku. Maszyna ze stosem Glute Bridge Insignia  z opatentowaną konstrukcją sprawia, że jest to najbardziej przyjazne użytkownikowi urządzenie do pełnego spięcia mięśni pośladków

Atuty Glute Bridge Insignia – trening na czasie „mocne pośladki

Jeśli masz już w swojej siłowni maszyny Insignia, Glute Bridge doskonale uzupełni twoją strefę maszyn na dolne partie ciała. Dzięki opatentowanej konstrukcji oferuje najbardziej przyjazny dla użytkownika, skuteczny i wszechstronny trening pośladków na rynku. Stabilne podnóżki oraz podparcie pod plecy sprawiają, że ćwiczenie hip- thrust wykonuje się na Glute Bridge intuicyjnie. Seria urządzeń siłowych Insignia klasy premium posiada również inteligentne elementy sterujące i konstrukcyjne, które przyczyniają się do pozytywnych doświadczeń podczas treningu.

Glute Bridge to niesamowita, łatwa w użytkowaniu i skuteczna maszyna na mocne pośladki, która zrobi furorę w Twojej siłowni.

Hip Adductor/Abductor Life Fitness Insignia

Maszyna dwufunkcyjna na przywodziciele/odwodziciele jest tak zaprojektowana, że użytkownicy mogą ćwiczyć zarówno wewnętrzne, jak i wewnętrzne mięśnie ud. Elegancki design przemawia do wszystkich użytkowników, niezależnie od poziomu zaawansowania

Maszyna do przywodzenia i odwodzenia bioder z linii Insignia wykorzystuje unikalny mechanizm odwracający, który zapewnia biomechanicznie poprawny opór w obu kierunkach. Daje to naturalne odczucie. Efektywna konstrukcja typu “dwa w jednym” pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w klubie lub siłowni. Stosowy sprzęt siłowy linii Insignia charakteryzuje się inteligentnymi rozwiązaniami i elementami konstrukcyjnymi, które zapewniają naturalne odczucia treningowe i niezapomniane wrażenia.

Rozbudowujesz strefę siłową? Szukasz maszyn, które przyciągną nowych klientów? Skontaktuj się z nami. W TOP-GYM służymy pomocą i doradztwem.
A może szukasz maszyn regenerowanych? Sprawdź naszą ofertę!

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -