Pierwsza marka odzieży sportowej z Chin na londyńskim tygodniu mody

Na londyńskim tygodniu mody Xtep International Holdings Limited, wiodąca chińska marka odzieży sportowej, wprowadziła na rynek kolekcję City Runner, która powstała przy współpracy z brytyjską marką projektantów House of Holland.

Xtep to pierwsza chińska marka odzieży sportowej, której kolekcja zadebiutowała na najważniejszym w Wielkiej Brytanii wydarzeniu modowym, co symbolizuje postępowe ambicje marki. W trakcie pokazu obecni byli główna dyrektor wykonawcza Xtep Holly Li oraz Henry Holland, główny dyrektor wykonawczy i dyrektor kreatywny House of Holland. Pokaz City Runner odbył się w Gas Holder Park w Londynie i bazował na bardzo innowacyjnym, kolistym wybiegu.

Holly Li: CEO Xtep brand & Henry Holland: CEO i Creative Director House of Holland

Specjalnie zaprojektowany wybieg podkreślał połączenie sportu i dynamizmu z miejskim stylem charakterystycznym dla kolekcji City Runner. Publiczności podobało się połączenie mody Xtep z wyraźnym i nietuzinkowym stylem House of Holland.

Xtep prezentuje wszechstronną i innowacyjną odzież sportową przed stylową publicznością w Wielkiej Brytanii przy współpracy z brytyjską marką projektantów House of Holland. Łącząc brytyjską estetykę mody ulicznej z innowacyjnymi rozwiązaniami w odzieży sportowej, kolekcja City Runner podkreśla jakość sportową i innowacje w stylu ulicznym marki. Cała kolekcja łączy odzież biegową ze stylem ulicznym podkreślonym charakterystycznymi szczegółami House of Holland. Tak wyrazista estetyka opiera się na jasnych kolorach, rozpoznawalnych drukach i technicznie zaawansowanych teksturach i stylu. Kolekcja, która powstała z myślą o nowoczesnej estetyce młodzieżowej, w rękach projektanta Henry’ego Hollanda stała się linią produktów idealnych w dynamicznym, kreatywnym miejskim stylu życia.

Druki w technice tie-dye, które wcześniej pojawiły się w kolekcji przejściowej jesiennej House of Holland, odtworzono w kolorach limonki i morskim w odzieży męskiej oraz w psychodelicznym odcieniu brzoskwini w kolekcji damskiej. Modelujące sylwetkę, przewiewne panele i lekkie nylony przycięto odbijającymi światło pasami i połączono z odzieżą wierzchnią 3M, co jeszcze zwiększyło funkcjonalność kolekcji.

Xtep to jedna z wiodących, krajowych marek sportowych w Chinach. Jako lider w technicznej odzieży biegowej i obuwiu do biegania marka zasponsorowała i zorganizowała ponad 1000 zawodów biegowych, w których wzięło udział pięć milionów uczestników łącznie pokonujących 100 milionów kilometrów. Marka jest więc partnerem idealnym, jeżeli chodzi o tę międzynarodową współpracę. Xtep wprowadziła kolekcję na rynek na najważniejszym, międzynarodowym tygodniu mody, tym samym dzieląc się wyjątkowym podejściem do mody sportowej z całym światem.

O Xtep International Holdings Limited
Xtep International Holdings Limited (symbol SEHK: 1368) to wiodące przedsiębiorstwo zarządzające kilkoma markami odzieży sportowej notowane na głównej liście giełdy papierów wartościowych w Hongkongu od 3 czerwca 2008 r. Grupa zajmuje się głównie projektowaniem, opracowywaniem, produkcją, sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem marką produktów sportowych, w tym obuwia, odzieży i akcesoriów. Powstała w 2001 r. marka Xtep to wiodąca marka sportowa z rozbudowaną siecią dystrybucji w ponad 6300 sklepach w 31 prowincjach, regionach autonomicznych i obszarach miejskich w Chinach i za granicą. W 2019 r. grupa przeprowadziła dalszą dywersyfikację portfolio marek, które obecnie obejmuje cztery znane na skalę międzynarodową marki: K-Swiss, Palladium, Saucony i Merrell.

Źródło: materiały prasowe Xtep/ PAP

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ