Prosto i funkcjonalnie z Fitnetem

W ofercie firmy FITNET, znanej z rozwiązań informatycznych dla obiektów rekreacyjno-sportowych, znajdują się również profesjonalne zamki do szafek.

Renomowane produkty hiszpańskiej firmy od lat zdobywają zaufanie odbiorców z całej Europy i po za jej obszarem. Zamki Ojmar znajdują szerokie zastosowanie sprawdzając się doskonale w szatniach basenowych, przebieralniach klubów sportowych, fitness czy w centrach odnowy biologicznej. Ojmar to rozwiązania dla szatni tradycyjnych, a także elektronicznych bazujących na najnowszych osiągnięciach technologicznych.

Zamki zbliżeniowe OTS mogą być wykorzystywane jako element kontroli dostępu lub jako samodzielne zamki. Użytkownicy mogą otwierać i zamykać zamki w bardzo prosty sposób, poprzez przyłożenie transpondera, który może znajdować się w karcie, opasce lub Wellness Key (Technogym). To sprawia, że system jest bardzo prosty w użytkowaniu, a także bardzo funkcjonalny.

Prezentowany na zdjęciu zamek zbliżeniowy OTS Basic jest zaprogramowany tylko na otwieranie i zamykanie. Taki system jest dobrym rozwiązaniem dla obiektów, które wymagają prostych rozwiązań elektronicznej szatni.

- REKLAMA -