Hammer Strength: Solidny dodatek do wyposażenia siłowni

Renomowany producent maszyn siłowych, amerykańska marka Hammer Strength, zaprezentowała nowość z flagowej linii Plate Loaded. Hammer Strength Belt Squat to potężna maszyna do przysiadów z obciążeniem. To solidny dodatek do wyposażenia siłowni.

Jak zapewnia producent, maszyny Hammer Strength są bezawaryjne. Dzięki perfekcyjnej biomechanice, dopasowują się do każdego użytkownika oraz chronią przed kontuzjami. Hammer Strength to opłacalna inwestycja – mówią przedstawiciele firmy TOP-GYM, dystrybutora marki w Polsce.

Poczuj moc przysiadów!

Hammer Strength Belt Squat ma początkowe obciążenie 20,4 kg, a maksymalne obciążenie treningowe to 385,6 kg. Przednie i tylne drążki umożliwiają założenie dużych obciążeń. Cztery uchwyty do zaczepu pasa umożliwiają zróżnicowanie obciążenia oraz przyjęcie dogodnej pozycji treningowej. Maszyna Hammer Strength Belt Squat ma dwie szerokie platformy na stopy, między którymi jest odstęp zapobiegający klinowaniu się pasa. Dzięki temu rozwiązaniu dźwignia, do której przyczepiamy pas z łańcuchem, może się swobodnie poruszać poniżej platform. Opcjonalnie można zamówić uchwyt do dipów.
Produkcja tych maszyn ruszy w fabryce Hammer Strength z początkiem września 2020.

Źródło: materiały prasowe TOP-GYM

O Hammer Strength możesz przeczytać także TU

- REKLAMA -