Rewolucja w treningu siłowym

Jak już informowaliśmy, 11 września odbędzie się VIP EVENT w centrali firmy gym80 w Gelsenkirchen. Goście będą mogli zapoznać się z możliwościami bogatej oferty urządzeń marki gym80. Nie sposób przy okazji tego wydarzenia nie wspomnieć o Pure Kraft Strong, linii maszyn do treningu siłowego.

Linię wyposażono w unikalny i opatentowany mechanizm zrzutu ciężaru. To rewolucja techniczna w treningu siłowym. Mechanizm pozwala na zmianę obciążenia bez konieczności zmiany pozycji, a także bez pomocy partnera treningowego.

Efektywny trening siłowy

Aktywacja mechanizmu zwalniającego powoduje przesunięcie ciężaru w kierunku osi obrotu. Zmiana wagi o około 30% zajmuje tylko kilka sekund i pozwala na efektywny trening. W zależności od modelu, maszyny posiadają regulowane oparcie, siedzenie oraz naramienniki, dla optymalnej pozycji treningowej. Bardzo długie i grube uchwyty zapewniają optymalny nacisk, idealne kąty i zmniejszają nacisk na nadgarstki.

Wyjazd na VIP Event

– Zapraszamy do kontaktu przedstawicieli klubów fitness, którzy są zainteresowani wyjazdem na to wydarzenie do Niemiec. Liczba miejsc ograniczona – z zaproszenia może skorzystać jeszcze maks. 5 osób – mówi Rajmund Gola z firmy Aktiv-Vital, dystrybutora marki gym80.
Tel. kontaktowy: 534 688 191

Więcej na www.aktiv-vital.pl

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ