Kluby S4 w elitarnym gronie Oficjalnych Centrów Treningowych Hammer Strength

Kluby sieci S4 z długą tradycją na polskim, a szczególnie warszawskim rynku, przeszły gruntowne remonty i zostały wyposażone w nowy sprzęt treningowy z najwyższej półki renomowanej amerykańskiej marki Hammer Strength.

Tym samym cztery z 12 klubów sieci zyskały status Oficjalnych Centrów Treningowych Hammer Strength ‒ marki nr 1 na świecie do profesjonalnego treningu siłowego. Do końca I kwartału 2020 sieć S4 wyposaży kolejne trzy warszawskie kluby w maszyny siłowe Hammer Strength.

‒ Zdajemy sobie sprawę, że nasi klubowicze doceniają przede wszystkim kluby S4 za ich atmosferę, nawiązującą swoim klimatem do siłowni sprzed wielu lat, gdzie wszyscy dobrze się znali i chętnie wspólnie podejmowali wyzwania oraz wspierali się w dążeniu do celu. Właśnie to przede wszystkim przyciąga ludzi do naszych klubów. Równocześnie zapewniamy w nich sprzęt, na którym przygotowują się najlepsi sportowcy na świecie, co pozwala na trening zarówno dla tych najbardziej wymagających, jak i początkujących – powiedziała Joanna Lefek, menedżer regionalny sieci S4.

Twórca Hammer Strength, Gary Jones, w 1989 r. odmienił oblicze treningu siłowego. Dzięki swojej pomysłowości i nieocenionej współpracy z drużyną Cincinnati Bengals opracował urządzenia zorientowane na wyczyn – efektywne narzędzia treningowe wyróżniające się doskonałą biomechaniką, odwzorowującą naturalny ruch ćwiczącego, a dzięki temu zabezpieczające przed kontuzjami. Maszyny Hammer Strength znajdują się na wyposażeniu najbardziej elitarnych ośrodków treningowych na całym świecie, trenują na nich zawodnicy profesjonalnych lig sportowych (m.in. NBA, NFL czy NHL) oraz m.in. agenci Secret Service.

‒ Od kilku lat obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania naszą drugą marką Hammer Strength, która jest synonimem profesjonalnego treningu siłowego. Współpraca z ogólnopolską siecią klubów S4 umożliwi dostęp do tych biomechanicznie doskonałych maszyn jak największej liczbie trenujących w Oficjalnych Centrach Treningowych Hammer Strength. Będą mogli osiągać swoje cele treningowe na tych wyjątkowych maszynach, na których swoją formę wykuwają czołowi sportowcy i drużyny świata. Nie bez powodu hasło tej marki to „Building Champions” ‒ dodaje Wojciech Śmielak, współwłaściciel TOP-GYM, autoryzowanego dystrybutora marki Hammer Strength w Polsce.

Światowa renoma urządzeń Hammer Strength została zbudowana ze stali, hektolitrów wylanego potu i niezłomnej determinacji. Urządzenia Hammer Strength wytrzymają każde obciążenie. Stworzono je nie tylko z myślą o profesjonalnych ośrodkach treningowych, entuzjaści regularnego treningu również czerpią korzyści z doskonałej biomechaniki maszyn na tych samych zasadach co wyczynowi sportowcy. Na Hammer Strength może trenować każdy, gotowy do ciężkiej pracy, komu zależy na poprawie rezultatów treningowych.

To wszystko w pełni wpisuje się w charakter sieci klubów S4. Marka S4 jest skierowana do pasjonatów aktywności lubiących wyzwania związane z mocnymi treningami, zgodnie z przewodnimi hasłami: Siła, Sprawność, Satysfakcja, Sukces. To miejsca nawiązujące klimatem do starych siłowni, ale wyposażone w nowoczesny sprzęt i certyfikowane strefy Hammer Strength. Flagową i najbardziej rozpoznawalną linią tej marki urządzeń są maszyny plate-loaded (półwolne z obciążeniem talerzowym).
Wyposażenie stref pozwala poprawić swoje rezultaty dzięki wytrwałemu i systematycznemu treningowi.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -