Zmiany w sieci Fitness Platinium

Krakowska sieć Fitness Platinium podjęła decyzję o przekazaniu innej spółce dwóch placówek – przy ul. Wadowickiej 6 i Mogilskiej 97 w Krakowie. Od 26 czerwca br. nie będą one już częścią sieci Fitness Platinium.

Klienci trenujący w Buma Square i w klubie przy Mogilskiej mają do dyspozycji pozostałe
8 placówek Fitness Platinium w Krakowie. Sieć planuje również kolejne otwarcia, w tym klub KKF (Krakowski Klub Fitness) w biurowcu Orange Office Park przy ul. Klimeckiego 1.
24 czerwca, w poniedziałek, odbędzie się impreza pożegnalna dla Klubowiczów pod nazwą „Goodbye Party”. W obu lokalizacjach zaplanowano wiele atrakcji m.in. maratony sportowe – Functional Evening w Fitness Platinium Mogilska 97, a także Maraton Fit & Flex i Maraton Aqua Summer Time, a także poczęstunek i muzyka na żywo.

Wstęp na maratony i imprezę pożegnalną jest bezpłatny dla Klubowiczów oraz posiadaczy kart i pakietów sportowych akceptowanych przez sieć Fitness Platinium.
Informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie internetowej:
https://fitnessplatinium.pl/aktualnosci/goodbye-party/.

O MARCE:
Fitness Platinium to krakowska sieć siłowni. Od 11 lat zachęca Krakowian do aktywnego trybu życia. W ofercie znajdują się bogato wyposażone siłownie, wykwalifikowani instruktorzy i szeroki wybór zajęć fitness. Sieć podejmuje również działania prospołeczne i proekologiczne. Pełna oferta: www.fitnessplatinium.pl.

Źródło: materiały prasowe Platinium Fitness

- REKLAMA -