Life Fitness – unikalne doświadczenia klienta

Amerykański producent proponuje wszechstronną ofertę produktów i usług na rynku fitness na świecie. Marki, które obecnie występują pod szyldem Life Fitness, to także Hammer Strength, Indoor Cycling Group, CYBEX i SCI-FIT. W Polsce reprezentuje je wyłączny dystrybutor, grupa kapitałowa TOP-GYM.

Produkty Life Fitness dystrybuowane są w 160 krajach.

– Misją Life Fitness jest mobilizacja ludzi do aktywnego i zdrowego trybu życia poprzez dostarczanie urządzeń treningowych oraz kompleksowych rozwiązań. Poparte jest to profesjonalnym doradztwem i obsługą klienta na najwyższym poziomie. Przed, w trakcie i po zakończeniu procesu sprzedażowego. A my, jako wyłączny dystrybutor marki, realizujemy tę dewizę każdego dnia

– mówi Maciej Wolny, współwłaściciel TOP-GYM.

 

Rozbudowane portfolio

– Grupa marek pod jednym szyldem obsługuje bardzo różnorodne rynki i grupy docelowe. Od klubów fitness i ośrodków sportowych, poprzez bazy wojskowe, służby ratunkowe, statki pasażerskie, hotele i gości konferencyjnych, deweloperów, biura i siedziby firm, na klinikach rehabilitacyjnych i domach seniora kończąc – dodaje Wolny.
Dzięki rozbudowanemu portfolio marek Life Fitness dostarczymy rozwiązania dostosowane do potrzeb twojego obiektu. Z Life Fitness spersonalizujesz swoją ofertę – budując unikalne doświadczenia klubowiczów i przekujesz to w sukces biznesowy – podkreśla Maciej Wolny.
#thisisLife #sprzętsportowynasiłownie #siłowniaprofesjonalnysprzęt

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Wirtualny trening od TOP-GYM

 

- REKLAMA -