Xtreme Fitness: Drugi klub po pandemii

Ekspansja Xtreme Fitness trwa. Otwarty został trzydziesty czwarty klub sieci. Kompleksowa oferta usług fitness tym razem została przekazana w ręce mieszkańców Zabrza i okolic. Już dziś mogą oni testować nowy klub przez 7 dni zupełnie za darmo.

Wielkie otwarcie

8 sierpnia w Zabrzu odbyło się otwarcie kolejnego klubu sieci Xtreme Fitness Gyms.
Na otwarciu pojawili się sportowcy: Robert Piotrkowicz, Szymon Łada, Michał Karmowski, Andrzej Kołodziejczyk, Piotr Piechowiak, Karol Małecki, Daniel Rutkowski, Łukasz Żak i Marcin Kosel. Dużym zainteresowaniem cieszyła się akcja, jaką były Mistrzostwa w Jedzeniu Pączków Na Czas. Miała ona na celu zmotywować do ćwiczeń osoby, które na co dzień mają problem z samodyscypliną. Na uczestników i zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody od organizatorów i partnerów wydarzenia.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni. Emocje nie zdążyły jeszcze opaść po ostatnim otwarciu w Dębicy, a dziś mamy już za sobą kolejne przełomowe otwarcie. Cieszymy się, że nawet w tak trudnym czasie możemy działać w zgodzie z nasza misją i silnie propagować zdrowy styl życia – mówi o samym otwarciu Łukasz Dojka, założyciel sieci.

Oferta klubu

Uwagę odwiedzających zwracały różnorodne strefy treningowe oraz centralnie usytuowana strefa funkcjonalna. Skąd pomysł na takie rozwiązania?
– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klubowiczów i dajemy im jasne rozwiązania, tak by dokładnie wiedzieli, co mają robić po przyjściu na siłownię. Prawda jest taka, że wielu ludzi szybko się zniechęca i nie ma efektów, ponieważ nie wie jak trenować. Drugim aspektem jest integracja. Centralnie usytuowana strefa funkcjonalna czy maszyny cardio ułożone tak, by móc obserwować, co dzieje się w klubie, mają za zadanie integrować klubowiczów i budować społeczność. Nie izolujemy, lecz angażujemy. Klub w Zabrzu posiada aż 9 stref treningowych. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie – mówi Marek Prusiński, Head of Fitness Xtreme Fitness Gyms.

Klienci wraz z karnetem otrzymują: nielimitowany dostęp do wszystkich stref treningowych, darmową konsultację z instruktorem, dostęp do aplikacji mobilnej i platformy VOD obfitujących w materiały edukacyjne i treningowe, ułatwiające nie tylko poruszanie się po klubie, ale także umożliwiające treningi w dowolnym miejscu na świecie.

Każdy kto wykupi karnet otrzymuje gwarancję stałej ceny, a przy opcji multiklub, dostęp do blisko czterdziestu klubów sieci i partnerskich. Więcej na www.xtremefitness.pl/zabrze

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ