Technologia 3D: Zmierzy temperaturę i policzy klientów w klubie

Wielu właścicieli klubów fitness i słowni stoi obecnie przed dylematem, jak przygotować swoje obiekty do ponownego otwarcia w sposób skuteczny, zgodny z wytycznymi służb o limitach osób, a przy tym nie wymagający zbyt wysokich nakładów finansowych i osobowych.
W takiej sytuacji warto skorzystać z gotowego i sprawdzonego rozwiązania od DFE Fitness 24h. Podobnie jak robi to sieć JustGYM, która we współpracy z DFE Fitness 24h i z wykorzystaniem zaawansowanej technologii 3D oraz pomiaru temperatury przygotowuje swoje kluby do ponownego uruchomienia.

System liczenia osób 3D to całkowicie automatyczny i bezobsługowy sposób na kontrolę liczby klubowiczów przebywających w obiektach sportowych lub w wyznaczonych strefach. Nie wymaga angażowania dodatkowego personelu i gwarantuje wysoką dokładność pomiaru (nawet do 98%).

W zależności od wybranego oprogramowania umożliwia zliczanie klubowiczów, ograniczenie dostępu w przypadku przekroczenia limitu osób, blokowanie wejścia 2 osób na 1 kartę a nawet wymuszenie dezynfekcji rąk. System posiada opcję zdalnego monitoringu na PC, tablecie lub Smartfonie. W ten sposób każdy menedżer może na bieżąco kontrolować sytuację w klubie (zarówno na miejscu, jak i zdalnie).

System liczenia osób 3D to skuteczne wsparcie dla właścicieli obiektów fitness nie tylko na czas pandemii. Skorzystaj już dziś i wybierz rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.
www.epidemiasecurity.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -