Plan wg Ann

Od 2 marca dostępna jest nowa aplikacja Diet & Training by Ann.

Diet & Trening by Ann to pierwsza w Polsce aplikacja, oferująca dostęp do diety, treningu i motywacji. Na każdy dzień przewidziany jest określony schemat treningowy – dzięki temu osoby korzystające z aplikacji, nie muszą samodzielnie układać planu ćwiczeń, ani martwić się o optymalną liczbę powtórzeń. Aplikacja została stworzona z myślą o osobach, które chcą żyć aktywnie i zdrowo każdego dnia.

Nowa aplikacja Diet & Training by Ann daje możliwość otrzymania dostępu do ponad 300 dni treningowych. Aby korzystać z aplikacji, nie trzeba mieć ciągłego dostępu do internetu. Wystarczy pobrać na swój telefon wybrany trening będąc w domu, by móc włączyć go w dowolnej chwili w ciągu dnia, bez konieczności  obciążania pakietu transferu danych.

Dzięki Diet & Trening by Ann, każdy otrzyma codzienne wsparcie Anny Lewandowskiej jako trenera osobistego oraz pełną opiekę dietetyczną ekspertów Diet by Ann. Aplikacja jest bardzo intuicyjna. Treningi i dieta są rozpisywane indywidualnie na każdy dzień w miesiąca. Użytkownik zyskuje również możliwość dopasowania poziomu treningu oraz jego intensywności do własnych preferencji.

Od 2 marca dostępnych jest 5 programów treningowych, a każdy z nich na 3 poziomach intensywności. Kolejne zostaną uruchomione już po 15 marca.

Aplikacja jest dostępna na telefony komórkowe z systemem Android i IOS.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -