Runmageddon wraca w nowej formule

To będzie ważne wydarzenie dla fanów ekstremalnych biegów z przeszkodami. Już w sobotę 27 czerwca br. odbędzie się Runmageddon PostApo w podwarszawskiej Twierdzy Modlin. Nowa formuła przygotowana zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pozwoli przeżyć niesamowitą przygodę, podjąć sportowe wyzwanie i zdobyć medal – przekonują organizatorzy.

 

-W końcu będziemy mogli zmierzyć się z przeszkodami Runmageddonu. Czekaliśmy na to już cztery miesiące. Mamy nadzieje, że organizator przygotuje nam niezły wycisk i ciekawą trasę, którą na długo zapamiętamy. Oczywiście wszyscy musimy przestrzegać nowych zasad, ale dla powrotu na runmageddonowe trasy naprawdę warto – mówi OCR Trener, Mateusz Krawiecki.

Organizator Runmageddonu po czterech miesiącach zdecydował się wrócić i zaprosić wszystkie aktywne osoby do podjęcia sportowego wyzwania. – Wszyscy czekaliśmy na ten moment, kiedy będzie można zorganizować event zgodny z zasadami bezpieczeństwa. Udało się. Zaproponujemy 5-kilometrowy dystans z 20 przeszkodami w naszej ulubionej lokalizacji Twierdzy Modlin. Jeśli ktoś biegł już z nami wcześniej w tej lokalizacji, wie, dlaczego warto tam wystartować- mówi organizator Piotr Bałchanowski.

Runmageddon PostApo będzie eventem skrojonym na miarę aktualnej sytuacji. Całe wydarzenie podzielone zostanie na osobne starty. Uczestnicy będą wybiegać co godzinę w grupach nie większych niż 150 osób. Obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk i weryfikacja liczby osób. Przeprowadzona będzie też dezynfekcja przeszkód, szatni i węzłów sanitarnych.

Startując w Runmageddonie PostApo, będzie można zdobyć medal oraz koszulkę startową. Lista uczestników już się zapełniła, dlatego organizator zdecydował się uruchomić zapisy na trzy dodatkowe serie. Każdy, kto marzył o starcie w Runmageddonie, poprzez stronę www.runmageddon.pl może zapisać się na bieg. Więcej informacji o evencie znaleźć można na stronie:https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-postapo-warszawa-27-06-2020

Źródło: materiały prasowe

 

- REKLAMA -