Doświadczenia treningowe na wyciągnięcie ręki

Unikalne doświadczenia treningowe – to właśnie gwarantują nowe konsole dotykowe Woodway Prosmart w bieżniach.

Doświadczenia treningowe made by Woodway

Konsola dotykowa Woodway ProSmart powstała by zintensyfikować doświadczenia treningowe użytkownika – zapewnia dystrybutor marki, firma TOP-GYM. Trening może być zindywidualizowany dzięki dynamicznym programom Smart Coach, opcjom rozrywki (Virtual Real i Game Runs), możliwości przeglądania i przesyłania strumieniowego, oraz konfigurowaniu treningów. ProSmart zapewnia innowacyjne, dynamiczne doświadczenie oparte na specyficznych ustawieniach profilu każdego trenującego. Woodway zachęca do podłączania konsol w bieżniach Woodway do internetu. Dzięki temu można w pełni korzystać z szerokiego wachlarza ich możliwości.

Doświadczenia treningowe na wyciągnięcie ręki

Personalizacja pod obiekt fitness

Nowoczesne technologie, które wykorzystano w konsoli Prosmart wykraczają poza sam trening. ProSmart pozwala na pełną personalizację, umożliwiając obiektowi sportowemu zindywidualizować każdy aspektu doświadczenia użytkownika za pomocą kolorów, logo i motywów. ProSmart nie tylko oferuje fabrycznie załadowane treningi, ale także wprowadza cyfrowy pomiar tętna, analizę danych poprzez i wiele więcej.

Co ważne i nietypowe, producent stworzył symulator dla odwiedzających jego stronę internetową, aby przekonali się, jak działa dotykowa konsola Prosmart. Możemy np. podejrzeć programy dostępne w konsoli.

Aktualizacja oprogramowania

Woodway wprowadził aktualizację ProSmart w 2021 roku. Kontynuacja interaktywnych możliwości konsoli ProSmart, ulepsza istniejące funkcje i poprawia wiele błędów związanych ze strumieniowaniem/rozrywką i połączeniami Bluetooth. Aktualizowanie oprogramowania bieżni Woodway umożliwia dostęp do nowych treningów, wirtualnych biegów, pulpitów treningowych, integracji z aplikacjami i współpracę z producentami zewnętrznymi, a także bieżących ulepszeń i usprawnień. Oczywiście jest to bezpłatne.

Chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z firmą TOP-GYM. Tel. + 48 668 018 040

Artykuł sponsorowany
Czytaj też Bezpieczny trening z Hammer strength

- REKLAMA -