Sportowe show dla branży i ludzi aktywnych

Go Active Show wystartowało z hukiem wiosną 2017 roku. Były pytania i wątpliwości: a po co kolejna impreza? dla kogo to wydarzenie? a ta lokalizacja? Tymczasem, jak pokazują statystyki, targi odwiedziło ponad 28 tys. odwiedzających!

Pełną parą ruszyły przygotowania do kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach 18-20 maja 2018 roku. Wydarzenie będzie nadal promować aktywny i zdrowy tryb życia, a jego filarami są: fitness, kulturystyka, bieganie, sporty extreme oraz sztuki walki. Targi skierowane są do wszystkich: zarówno uprawiających sport – amatorsko, profesjonalnie, jak i tych, którzy dopiero poszukują najlepszej dla siebie aktywności sportowej, ale także do osób, które prowadzą kluby fitness lub studia treningu personalnego bądź myślą o inwestycji w tę branżę.  Go Active Show łączy klasyczne targi, czyli szeroki przegląd rynku produktów i usług z prawdziwym sportowym show. W 2018 roku formuła zostanie wzbogacona o STREFĘ BIZNES, czyli wszystko to, co może się przydać profesjonalistom.

Nazwa imprezy zobowiązuje. Nie zabraknie więc gwiazd różnych dyscyplin sportu. Będzie je można zobaczyć w akcji: podczas treningów, pokazów i zawodów, czy konferencji prasowych.

Go Active Show stawia też na edukację. W programie  targów znajdzie się wiele warsztatów, wykładów i seminariów zarówno dla profesjonalistów (STREFA BIZNES), trenerów i instruktorów, jak i osób chcących aktywnie i zdrowo żyć.

Ponieważ Fitness Biznes wspiera chętnie inicjatywy wartościowe i kibicuje ludziom, którzy mają otwarte umysły na potrzeby branży i ludzi aktywnych, staniemy się również częścią wydarzenia. Na razie możemy zdradzić, że będziemy wspierać Go Active Show jako patron medialny. Na portalu fitnessbiznes.pl oraz strefatrenera.pl, a także w Magazynie Fitness Biznes będziemy stale informować o tym, co czeka was w maju.

Go Active Show ma szansę stać się najważniejszą i największą imprezą dla ludzi aktywnych. Nie może was w maju zabraknąć w Nadarzynie! Zapraszamy już dziś!

- REKLAMA -