Krankcycle® – nie tylko dla kolarzy

W 2002 roku brałem udział w imprezie rowerowej dla sportowców z niepełnosprawnością fizyczną i miałem okazję wypróbować rower ręczny zbudowany samodzielnie przez jednego z uczestników. Nigdy nie myślałem, że poruszanie koła wyłącznie za pomocą ramion może dać tyle zabawy i być tak męczące fizycznie. To wspomnienie stało się moją inspiracją: jeśli taki rower zostałby odpowiednio zmodyfikowany i użyty jako system treningowy, zyskałby wielki potencjał… i tak narodził się Krankcycle® – powiedział Johnny G., twórca pierwszego roweru do Spinningu® i urządzenia o nazwie Krankcycle®. Nie tylko dla kolarzy.

KRANKcycle nie jest nowym produktem w ofercie firmy Matrix Fitness. Wciąż jednak wart jest uwagi ze względu na możliwości treningowe, które oferuje. Łączy w sobie możliwość treningu aerobowego przy jednoczesnym wzmocnieniu górnej części ciała. To świetna propozycja dla fanów kolarstwa, którzy szukają efektywnego treningu uzupełniającego.

Krankcycle® to urządzenie, które można wykorzystać zarówno w treningu w małych grupach, jak w treningu personalnym. Zresztą sprawdź sam:

Więcej na https://pl.matrixfitness.com/pl

Źródło: materiały prasowe Matrix Fitness

- REKLAMA -