Indoor cycling – sposób na formę

Indoor cycling to idealny trening cardio, żadna inna aktywność nie powala spalić tyle kalorii, co porządna sesja rowerowa – mówią przedstawiciele firmy TOP-GYM, dystrybutora sprzętu w Polsce.

Efektywny trening

Podczas sesji indoor cycling jest również okazja efektywnego treningu wielu grup mięśniowych jednocześnie: uda, pośladki, brzuch i ramiona. Poza tym indoor cycling jest przyjazny dla stawów w porównaniu do innych sportów wytrzymałościowych, co znaczy że podczas sesji rowerowej  kolana i biodra są mniej obciążone. Tak więc indoor cycling to jeden z najskuteczniejszych treningów domowych.

TOP-GYM autoryzowany dystrybutor sprzętu marki Life Fitness, oferuje najbardziej zaawansowane pod kątem biomechaniki i dopracowane do perfekcji rowery do indoor cyclingu #LifeFitness powered by #ICGteam nowe i regenerowane. Więcej na https://life-fitness.pl/kategoria-produktu/trening-cardio/indoor-cycling/

Flagowy obsypany najbardziej prestiżowymi nagrodami model roweru ICG to IC7.
Poznaj atuty roweru IC7.

Zrealizujesz swój trening na zajęciach grupowych, ale również trenując w domu, w czym pomoże Ci aplikacja ICG Training App.

Sprawdź nasze aukcje z rowerami regenerowanymi do indoor cyclingu

Więcej na  www.top-gym.pl, www.life-fitness.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -