Śluza C5 – samoobsługowy i całodobowy dostęp „bez barier”

Jak stworzyć kontrolowany dostęp do klubu fitness 24h bez barier dla niepełnosprawnych?Jest to zaskakująco proste z automatyczną śluzą cylindryczną C5 od DFE Fitness 24h. Połączenie pojedynczej śluzy cylindrycznej ze standardowymi drzwiami uchylnymi zaowocowało wygodnym i niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, które umożliwia dostęp wszystkim klubowiczom niezależnie od stopnia ich sprawności fizycznej.

Podstawową funkcją śluzy C5 jest samoobsługowe wejście z kontrolą dostępu realizowane przez część cylindryczną. Dzięki wykryciu obecności więcej niż jednej osoby i systemowi naprzemiennie otwieranych drzwi ma ona za zadanie eliminację wejść nieautoryzowanych osób. Wyjątkową dodatkową funkcją tego urządzenia jest możliwość jednoczesnego otwarcia śluzy cylindrycznej i bocznych drzwi uchylnych. Pozwala to na uzyskanie szerszego światła przejścia (1,20 m) i dzięki temu na wjazd osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

Atutami tego rozwiązania są również niewielkie rozmiary oraz dodatkowe funkcje użytkowe. W sytuacjach awaryjnych poszerzone światło przejścia z powodzeniem może być wykorzystywane jako wyjście ewakuacyjne lub miejsce dostaw. A wszystko to w ramach konstrukcji, która ma jedynie 1.85 m szerokości, co pozwala na jej uniwersalne zastosowanie w wielu miejscach i obiektach.

https://www.facebook.com/DFE-Fitness-24h-636349363379900/

 

- REKLAMA -