Dla biegaczy: Recode Running Festival

Już 29 marca rozpocznie się RECODE RUNNING FESTIVAL, czyli gratka dla biegaczy. Jego gościem specjalnym będzie dziesięciokrotny zwycięzcą Mistrzostw Świata i dwukrotny Złoty Medalista Igrzysk Olimpijskich, Haile Gebrselassie.

W piątek w warszawskiej Kinotece już od godz. 19:30 odbędzie się pokaz filmów krótkometrażowych, poświęconych lokalnym społecznościom biegowym z całego świata, zrzeszonym w adidas Runners. Również warszawski team adidas Runners został sportretowany pod wodzą trenerów stołecznego klubu biegowego.

Po seansach będzie miał miejsce panel z legendą światowego biegania, Haile Gebrselassie. Moderowana dyskusja będzie nie tylko szansą do poznania Mistrza, ale także okazją zadania mu pytania. Na ten dzień zaplanowano również Recode Running Party, będące zwieńczeniem pierwszego dnia eventu.

Holistic Day

Drugi dzień Festiwalu rozpocznie się od godz. 10:00 shake out runem z Haile i trenerami adidas Runners, podczas którego uczestnicy otrzymają pamiątkowe piny. Zaraz po biegu z gwiazdą wystartują warsztaty mindfulness oraz zajęcia z rolowania. Przewidziano również dwie sesje jogi, odbywających się w południe oraz pół godziny później. Całość atrakcji będzie miał miejsce w adidas Runners, przy ul. Solec 38.

ARW Race and Chill out Zone

Na trzeci dzień Recode Running Festival przeniesie się na „Barkę Warszawską DZIEŃ I NOC”, zacumowaną przy Bulwarze Jana Karskiego, u podnóża Parku Fontann. To miejsce, gdzie społeczność AR będzie mogła zostawić rzeczy w depozycie czy spędzić czas po biegu wraz z Haile Gebrselassie.

Zapisy na poszczególne wydarzenia w ramach Recode Running Festivalu odbywają się poprzez aplikację Runtastic oraz stronę adidas.pl/adidasrunners.

Źródło: materiały prasowe Addidas

- REKLAMA -