Wszechstronny sprzęt cardio 3 w 1 do twojego klubu

Life Fitness Arc Trainer to wszechstronny sprzęt cardio, który przypadnie do gustu ćwiczącym o różnym stopniu wytrenowania. Ruchome ramiona cross-trainera, z uchwytami typu multigrip, zapewniają skuteczny trening całego ciała. Co ważne dzięki precyzyjnej biomechanice, ruch ten mniej obciąża kolana użytkownika niż chodzenie.

21 poziomów nachylenia pozwala wybrać optymalny rodzaj treningu i angażowane partie mięśniowe. De facto trenażer łukowy Life fitness Arc Trainer to sprzęt cardio 3 w 1. Szeroki zakres wzniosu umożliwia ślizg (jak na nartach biegowych), marsz lub wspinaczkę. Użytkownicy mają do wyboru: dłuższe treningi cardio, krótkie interwały lub sesje ukierunkowane na budowaniu mocy i siły. Obiekty fitness mają wyboru kilka opcji konsoli. Mogą być one proste i intuicyjne, a także “nafaszerowane” technologią i angażujące w trening.

Trenażer łukowy Arc Trainer – szerokie zastosowanie

Arc Trainer sprawdzi się w twoim klubie zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących, po kontuzji i w trakcie rehabilitacji. Dostępna moc do 1200 W umożliwia intensywny trening siłowy. Life Fitness oferuje dwie wersje urządzenia: Total Body Arc Trainer (z ruchomymi ramionami) oraz Lower Body Arc Trainer – do ćwiczenia dolnych partii mięśniowych. Ruchome ramiona z zakrzywionymi uchwytami multigrip zapewniają trening całego ciała i dodatkową wszechstronność. Ramiona stacjonarne pozwalają ćwiczącym skupić się na mocy, intensywnym intensywnym treningu interwałowym i spalaniu kalorii.

Gwarancja wzmocnienia mięśni pośladków

Ruch po łuku angażuje mięśnie pośladkowe i ścięgna, podobnie jak podczas biegu. Badania wykazują również, że łuk jest łagodniejszy dla stawów niż chodzenie. Jednocześnie zapewnia większe spalanie kalorii w porównaniu do podobnych urządzeń. Z kolei funkcja constant Power pozwala utrzymać stały poziom wysiłku. A z opcją Adaptive Power wykonamy trening interwałowy lub siłowy, zmieniając tempo i opór wraz z prędkością.

Przetestuj możliwości Arc Trainera na FIBO 2023 i poznaj najwięcej nowości Life Fitness w historii tej marki. Odbierz darmowy bilet Life Fitness na FIBO 2023 

Umów się z nami na FIBO! Zadzwoń: + 48 668 018 040

Artykuł sponsorowany

 

 

- REKLAMA -