FIBO 2023: nowości od DHZ Fitness i SPIRIT

Można spodziewać się wielu nowości na tegorocznych targach FIBO w Kolonii. Producenci urządzeń z całego świata zapowiadają prezentacje nowych rozwiązań dla obiektów fitness. Nowe konsole cardio, nowe linie maszyn siłowych oraz inne innowacje – to czeka nas już w przyszłym tygodniu w Kolonii. Dlatego warto tam być.

Firma GP Koncept, dystrybutor marek SPIRIT oraz DHZ Fitness, zaprasza na stoiska obu marek w hali 6, gdzie na zwiedzających będzie czekała polska obsługa.

DHZ Fitness Europe – co nowego?

Niemiecki producent przygotował kilka nowych imponujących produktów oraz niespodziankę.

Przy okazji nowej linii smart cardio DHZ Fitness zapomnisz o Wi-Fi, funkcjach rozrywki w konsoli cardio za dodatkową opłatą, koniecznych aktualizacjach i wpisywaniu hasła. Elektrycznie obracany wyświetlacz wykorzystuje tryb lustrzany smartfona. W końcu smartfon to nasz najlepszy system rozrywki, co wykorzystali projektanci oraz inżynierowie DHZ. Konsole są kompatybilne z monitorami tętna Polar i smartwatchami.

DHZ Lever Arm Rack to kolejna nowość na stoisku niemieckiego producenta. Wytrzymała konstrukcja przeznaczona jest do dużych obciążeń. Ramiona z uchwytami służą do podciągania. Można trenować przed i wewnątrz tego racka. Rack posiada 10 haków na talerze obciążeniowe, dwa stojaki na hantle i pasy asekuracyjne.

DHZ Powersquat to specjalna konstrukcja dla optymalnej stymulacji mięśni przy minimalnym ryzyku kontuzji. Floating Yoke Design zadbał o optymalną regulację wielkości pozycji do ćwiczeń. Ćwicząc na tej maszynie chronisz kolana. Na górne ramionach maszyny nakładasz talerze obciążeniowe do ćwiczeń mięśni pośladkowych, a na dolne na mięśnie czworogłowe. Możesz wybrać jeden z wariantów maszyny o maksymalnym obciążeniu 400 kg lub 650 kg.

Nowa linia cardio SPIRIT 1000ENT

Nowa seria 1000ENT oferuje nowoczesny i atrakcyjny interfejs konsoli. Bieżnia ma imponujący 21,5-calowy ekran dotykowy TFT. Intuicyjny układ przycisków ekranu dotykowego ułatwia nawigację. Eliptyki i rowery treningowe z nowej linni mają konsolę TFT o przekątnej 15,6″. Konsola 1000ENT umożliwia wyświetlanie aktualnych informacji i wyzwań treningowych. Podłączenie urządzeń Bluetooth, takich jak słuchawki czy pulsometr lub monitor pracy serca jest bardzo wygodne.

Zapraszamy na oba stoiska DHZ oraz SPIRIT !

Umów się z nami na FIBO! Zapraszamy na naszą stronę internetową – www.gpkoncept.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -