Matrix Fitness: wybór robi różnicę

Matrix Fitness odświeżył swoją ofertę sprzętu cardio. Oferta w obecnym kształcie ma ułatwić klientom znalezienie rozwiązań odpowiadających na ich potrzeby. Trzy nowe serie cardio są kompatybilne z pięcioma różnymi konsolami. Ta nowa kombinacja pozwala na dostosowanie oferty Matrixa praktycznie do każdego budżetu obiektu, przestrzeni czy klientów.

– W Matrixie wierzymy, że wybór robi różnicę. Dzięki naszej nowej ofercie jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw naszym klientom i ich potrzebom

– powiedział Mark Zabel, globalny dyrektor ds. Marketingu i prezes, dział handlowy USA, dla Matrixa.

Najważniejsze cechy serii

Sprzęt cardio z serii Performance to urządzenia zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu w klubach fitness. Wyrafinowane wzornictwo, wytrzymałe komponenty, przetestowana zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami technologia – to cechy charakterystyczne serii Performance. Ergonomiczne siedziska, uchwyty, przyciski i wygodnie rozmieszczone elementy sterujące treningiem sprawiają, że nawet długie, ciężkie treningi są wygodne i proste w przeprowadzeniu. Dodatkowo sprzęt cardio z serii Performance oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które upraszczają i zmniejszają potrzeby serwisowe, aby zminimalizować czas przestoju i zmaksymalizować zadowolenie klientów obiektu. W ramach serii dostępne są następujące urządzenia: bieżnia, ascent trainer, trenażer eliptyczny, schody, rower hybrydowy, rower poziomy, rower pionowy.

Matrix Fitness
Fragment serii Performance

Sprzęt cardio z serii Endurance został stworzony z myślą o intensywnym użytkowaniu i solidnych treningach w profesjonalnych obiektach fitness, gdzie przestrzeń jest na wagę złota, a budżet musi być bardziej elastyczny. Opływowe kształty urządzeń zapewniając wydajność, która może stanowić wyzwanie dla entuzjastów treningów cardio. Seria Endurance została zaprojektowana i przetestowana, aby wytrzymać trudne warunki i intensywne użytkowanie przez lata. Z trzech nowych serii cardio, Endurance oferuje najwięcej możliwości wyboru pod względem cech, funkcji i ceny. W ofercie znalazły się takie urządzenia, jak: bieżnia, trenażer eliptyczny, schody, stepper, rower poziomy, rower pionowy.

Matrix Fitness
Fragment serii Endurance

Sprzęt cardio z serii Lifestyle jest idealny do codziennego użytku w małych klubach fitness, małych hotelach i pensjonatach, korporacyjnych strefach treningu i podobnych obiektach. Wszystkie urządzenia z serii Lifestyle charakteryzują się porządną konstrukcją, niezawodną wydajnością i ujednoliconą estetyką. Uproszczona obsługa sprawia, że praktycznie każdy może rozpocząć trening, nawet użytkownicy początkujący. Seria Lifestyle oferuje: bieżnię trenażer eliptyczny, schody, rower poziomy, rower pionowy.

Matrix Fitness
Fragment serii Lifestyle

Pięć nowych konsoli, począwszy od podstawowych konsoli LEDowych do interfejsów z ekranami dotykowymi, które naśladują popularne systemy operacyjne, jest kompatybilnych z nowymi seriami cardio. Wszystkie konsole dają użytkownikom kontrolę nad gromadzonymi danymi, treściami, które ich angażują i sposobem osiągania celów. Dzięki konsolom z obsługą WiFi- personel obiektu może również uzyskać dostęp do cyfrowych rozwiązań z portfolio Matrix Connected Solutions.

– Właściwa technologia jest czymś więcej niż tylko dodatkiem. To naprawdę buduje doświadczenia użytkownika tych urządzeń i może zmienić sposób, w jaki obiekty zarządzają swoim sprzętem i współpracują z klientami

– powiedział Andrew Kolman, senior global director, technology and business development, Matrix.

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Matrix Fitness: trening na 100%

- REKLAMA -