JustFit: Innowacyjny trening przyszłości

Wiele osób nie ma dziś czasu na spędzanie 2-3 godzin dziennie lub kilka razy w tygodni na siłowni. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy do tej pory mieli ograniczenia, aby wcisnąć efektywny trening do swojej codziennej rutyny. Dzięki węgierskiej innowacji teraz będą mogli to zrobić. Justfit™ przeniósł koncepcję “inteligentnego treningu” na wyższy poziom. Firma opracowała pierwszą na świecie bezprzewodową technologię EMS. Pozwala ona na efektywny trening w dowolnym miejscu i czasie, i trwa zaledwie 20 minut.

Péter Sándor, dyrektor firmy i wynalazca tej bezprzewodowej technologii podkreśla, że Justfit™ nie jest panaceum i nie zastąpi pełnego i prawidłowo wykonanego treningu. Jednak skuteczność tych bezprzewodowych produktów EMS jest niekwestionowana. Za pomocą tej technologii można zaoszczędzić czas, skutecznie zwiększyć spalanie tkanki tłuszczowej, poprawić ukrwienie tkanek otaczających mięśnie i efektywniej spalać kalorie, a rezultat będzie widoczny już po 4-6 treningach.

Czym jest system EMS i jak działają bezprzewodowe produkty JUSTFIT?

EMS to elektryczna stymulacja mięśni, całkowicie bezpieczna forma ćwiczeń, która od dawna stosowana jest w celach medycznych i rehabilitacyjnych. Delikatne, mrowiące impulsy elektryczne Justfit™ bezpośrednio stymulują mięśnie głębokie, trenując i działając prawie na 100% naszego układu mięśniowego. Ta forma treningu chroni stawy i jest naprawdę skuteczną metodą na spanie kalorii.

Bezprzewodowy, sterowany aplikacją inteligentny kombinezon pozwala pracować nad 10 różnymi grupami mięśniowymi jednocześnie. Używany impuls może być w pełni dopasowany do osiągnięcia zamierzonego celu. Na przykład, jeśli chcesz spalić więcej tłuszczu z ud i jednocześnie budować mięśnie w pośladkach, możesz to zrobić za pomocą ustawień.

JustFit: Innowacyjny trening przyszłości

Swoboda mobilnego poruszania się, innowacyjna forma treningu – zarówno w domu, jak i na siłowni!

Trening z Justfit™ EMS to progresywna i oszczędzająca czas forma ćwiczeń. Można ja wykonać w zaciszu własnego domu, w parku lub na siłowni, ćwicząc samodzielnie lub na zajęciach grupowych. W portfolio Justfit™ na pewno każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt lub asortyment także jako osoba prywatna, trener osobisty lub jako właściciel siłowni. Co więcej, w naszych salonach można wypróbować, jakie to uczucie ćwiczyć w inteligentnym stroju Justfit™ EMS!

Nasza międzynarodowa społeczność, to oaza sukcesu

Justfit™ jest obecny na rynku międzynarodowym od 10 lat. Dziś systemy Justfit™ EMS działają z powodzeniem na całym świecie w ponad 35 krajach, w ponad 500 studiach.

Péter Sándor i jego międzynarodowy zespół pracują razem jako duża rodzina, wspierają się nawzajem we wspólnym rozwoju. W 2022 roku firma była sponsorem tytularnym konkursu Justfit Fitmodel World Hungary. Startowała z własną drużyną i zajęła 3 pierwsze miejsca. W tym roku firma otrzymała nominacje do nagrody Fitness Technology of the Year Award.

Dobre wiadomości dla polskich partnerów

Polska zawsze była priorytetem dla firmy Justfit. Nasze polskie biuro zapewnia wysokiej jakości wsparcie techniczne, warsztaty biznesowe oraz profesjonalne szkolenia dla polskich członków rodziny Justfit. Partnerzy czują się bezpiecznie, gdy podczas wstępnej negocjacji, załatwiania spraw lub uczestnicząc w szkoleniu, mogą porozumiewać się w swoim własnym języku.

Jesienią 2022 roku międzynarodowy serwis firmy został przeniesiony do Polski. Wspiera obecnych i przyszłych partnerów w prowadzeniu efektywnej działalności poprzez wysokiej jakości usługę i szybkim czasem reakcji na jakiekolwiek problemy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Justfit: https://justfitems.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -