Technogym Clinic po raz drugi

W połowie marca odbyło się drugie spotkanie z cyklu Technogym Clinic. Tym razem menedżerów i właścicieli klubów fitness zaproszono do klubu Artis Wellness Club w Warszawie. Wydarzenie zgromadziło ponad 20 profesjonalistów z branży zainteresowanych nowymi formatami treningowymi, nowościami na rynku fitness i wymianą doświadczeń.

Uczestnicy mogli wypróbować możliwości treningu interwałowego SkillX oraz zajęć rowerowych Group Cycle Technogym, a także posłuchać ciekawych prelekcji oraz wymienić doświadczenia z innymi gośćmi.

SkillX powered by Technogym

Nowy format treningowy SkillX to prowadzony w małej grupie pod okiem trenera z wykorzystaniem sprzętu i akcesoriów trening interwałowy. W trakcie ćwiczeń jednocześnie rozwijana jest sprawność fizyczna w zakresie siły, szybkości, zwinności i wytrzymałości. Z pomocą aplikacji Teambeats można na bieżąco monitorować tętno uczestników w trakcie ćwiczeń. Pomaga to trenerowi dopasować intensywność ćwiczeń i prowadzić bezpieczny oraz efektywny trening. Po jego zakończeniu otrzymujemy dokładne informacje o wynikach i postępach.

Trening SkillX funkcjonuje m.in. w studiu SL FIT w Sandomierzu, klubie fitness NJN w Knurowie, klubie Artis Wellness Club w Warszawie, studiu Skills28 w Lublinie oraz klubie Extreme Fitness w Mielcu.

Group Cycle Technogym

To wyjątkowe doświadczenia treningowe, podczas którego rozwijana jest wytrzymałość, siła oraz sprawność układu sercowo-naczyniowego. W trakcie dynamicznego treningu rowerowego, pełnego muzyki i dobrej energii, na ekranie wyświetlane są bieżące parametry uczestnika. Mogą oni rywalizować ze sobą lub relaksować się, jadąc z pięknymi widokami. Z pomocą Group Cycle Class możemy mierzyć siłę, kontrolować postępy i śledzić wyniki po każdym treningu. Nowością w ofercie Technogym jest również możliwość treningu bez udziału trenera za pomocą opcji Virtual Class.

Na trening Group Cycle można wybrać się m.in. do Stacji Nowa Gdynia w Zgierzu, klubu Artis Wellness Club w Warszawie czy Fabryki Ciao w Krakowie.

Trendy i nowości

Technogym Clinic to także okazja wysłuchania prezentacji ekspertów Technogym. Michał Ryters, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju rynku B2B w Technogym Polska, opowiedział o nowych trendach na rynku fitness i rozwiązaniach butikowych. Nowinki ze świata technologii Technogym (m.in. duże zmiany związane z systemem MyWellness i aplikacją Teambeats) przedstawił Tomasz Syczyński Specjalista ds. Digital & Training.

Jak się dowiedzieliśmy, firma ITP S.A. i marka Technogym zamierzają kontynuować organizację tego rodzaju spotkań. Kolejna lokalizacja, termin oraz szczegóły spotkania zostaną ogłoszone już wkrótce.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -