Exo Fitness to marka klubów średniej wielkości istniejąca na polskim rynku od 2014 roku. Po dwóch udanych inwestycjach w Markach i na warszawskim Bemowie powstaje właśnie nowy klub w Mińsku Mazowieckim.

Zajmie on powierzchnię blisko 1000 mkw.  Klub w ofercie będzie miał siłownię, zajęcia grupowe, zajęcia cross training oraz przestrzeń do zabaw dla najmłodszych.  Otwarcie planowane jest na listopad 2017. Kolejna inwestycja Exo Fitness zapowiadana jest już na maj 2018 roku.

– Zadaniem naszej firmy jest stworzenie warunków do treningu zarówno dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze zdrowym trybem życia, jak i osób, które od dawna aktywnie trenują – mówi Piotr Kacprzyk, jeden z twórców marki. – Chcemy by nasze kluby wzbudzały emocje i budziły pasję w grupie naszych odbiorców.  Nasze kluby nie posiadają umów, opłat członkowskich i w prosty sposób zachęcają do wejścia w ten świat.

Większość naszych klientów to ludzie, którzy wspólnie z nami zaczynają swoją przygodę ze sportem, z aktywnością fizyczną. Naszą misją jest spełniać ich oczekiwania i dawać efekty.  Mamy zamiar dalej prężnie rozwijać naszą markę i zapewniać najwyższej jakości poziom usług.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ