Svera.Fit trenuje ciało, pewność siebie i relacje

Bez lansu, bez pokazu mody. Kameralnie, z sercem do każdej sverowiczki. Taka zasada przyświeca nowej sieci klubów Svera Fit. Już główny slogan „Trenujemy ciało, pewność siebie i relacje.” widniejący pod logo ukazuje inność tego miejsca.

Warszawski Klub Grochów i Klub Wola – w tych miejscach każda kobieta może wzmacniać sferę kondycji, sferę emocjonalnego balansu, sferę relacji.

Pomysł na taki format sieci fitness dojrzewał we mnie od dłuższego czasu. Nam kobietom najwięcej brakuje właśnie tej pewności siebie, akceptacji własnego ciała. Obserwowałam kobiety ćwiczące w klubach fitness, które sprawnością fizyczną i piękną sylwetką rekompensowały swoje braki w sferze emocjonalnej i społecznej.“ mówi Aleksandra Orczykowska, reprezentująca Svera Fit, pierwszy w Polsce klub IMPROfitnest. „Dlatego postanowiłam zbudować sieć klubów dostarczających coś więcej niż rząd crosstrainerow, rowerków, bieżni, atlasu i całej tej infrastruktury treningowej. Nasze kluby są i będą inne. Uciekamy od wizerunku miejsc, w których królują umięśnione ciała i stroje topowych marek. Zarówno oba miejsce na Woli i Grochowie, a także nowe, które będą systematycznie się pojawiały, będą kameralne, przyjazne dla każdej kobiety. Bez trudu odnajdą się tutaj osoby wracające z urlopu wychowawczego, mamy pragnące wyrwać się z kociołka domowego, samotnicy, osoby po rozwodzie, a nawet osoby doglądające wnuki. Stworzymy klub, społeczność, sferę kobiecej aktywności, skupiającej kobiety pragnące odnaleźć własne, silne JA.

Nie bez znaczenia widnieją w ofercie klubowej zajęcia z odżywiania, Freestyle Dance, spotkania z psychologiem oraz zajęcia z improwizacji.

Wojciech Medyński jest autorem treningu IMPRO Ring „Jestem podekscytowany współpracą ze Svera Fit. Podoba mi się określenie Sverowiczki. Czuję w tym aurę miejsca, w którym ćwiczy się, rozmawia, trenuje, planuje, nawiązuje kontakty, wzajemnie pomaga się. To dla nich przygotowałem innowacyjny trening IMPRO Ring. Będziemy łączyli sferę fizyczną z mentalną, a to wszystko dzięki potędze improwizacji. Wierzę w świetną zabawę w fantastycznym towarzystwie!

Warto wspomnieć o metodzie IMPROfitnest. Za tym tajemniczym określeniem kryje się obietnica zajęć pomagających wyjść z codziennych, nudnych schematów poprzez treningi, rozmowę, regenerację, fun, pot a także łzy.

IMPROfitnest jest metodą wspierania kobiecego Ja. Połączenie słów „impro” z „fit” i „nest” gwarantuje elastyczne podejście do każdej klubowiczki, sprawdzone metody treningowe i wspólnotę, akceptację kobiecego ciała i emocji. Nasz slogan „Trenujemy ciało, pewność siebie i relacje.” nie jest pustą obietnicą. To credo przyświecające nam każdego dnia.” – kończy Aleksandra Orczykowska.

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ