Aqua fitness ponownie na GO ACTIVE SHOW

Największe w Polsce targi sportowe Go Active Show po raz kolejny będą promować fitness w wodzie. Podczas III edycji wydarzenia w halach Ptak Warsaw Expo ponownie stanie specjalny basen treningowy, w którym swoje lekcje w wodzie zaprezentują najlepsze prezenterki i najlepsi prezenterzy aqua fitnessu.

W programie Go Active Show 2019 znajdzie się II Ogólnopolskie Forum Aqua Fitnessu Aqua Mania by SAF AQUA®, które zadebiutowało na targach w tym roku. Podczas pierwszej edycji forum odbyły się aż 24 prezentacje oraz panel dyskusyjny. Uczestnicy wzięli również udział w wyjątkowych masterclassach i przetestowali najnowszy sprzęt do aqua fitnessu.

Nowością będzie jedyna obecnie w Polsce Konwencja Aqua Fitness – wydarzenie skierowane do profesjonalistów z branży, które na stałe towarzyszyć będzie targom Go Active Show. Oprócz prezenterów z kraju, w konwencji udział wezmą także zagraniczni prezenterzy. Organizatorem Forum i Konwencji jest szkoła SAF AQUA®. Szczegółowy program wydarzenia oraz nazwiska prezenterów poznamy wkrótce.

Targi Go Active Show 2019 odbędą się w dniach 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo na przedmieściach Warszawy. Więcej informacji o imprezie na stronie www.goactiveshow.pl oraz Facebooku wydarzenia.

Zdjęcie: archiwum Fitness Biznes

- REKLAMA -