Cardio z Integrity w nowej odsłonie

Nowoczesne i niezwykle wytrzymałe urządzenia cardio z nowej linii Life Fitness Integrity są tak skonstruowane, by zapewnić użytkownikom jeszcze większy komfort treningu i łatwość użytkowania – zapewnia polski dystrybutor marki Life Fitness, firma TOP-GYM.

Nowy wygląd i funkcjonalności cardio Integrity

Przez lata urządzenia z tej linii występowały w wielu klubach na świecie. Zmieniają się oczekiwania i wymagania ćwiczących, tak też linia Integrity zyskała nowy wygląd i funkcjonalności. Nie zmieniły się natomiast cechy charakterystyczne tej linii: bezawaryjność i niezawodność i przystosowanie do bardzo intensywnej eksploatacji. Urządzenia cardio Life Fitness Integrity dostępne są w wersji z 4 konsolami do wyboru. Najbardziej zaawansowana to oczywiście konsola dotykowa Life Fitness Discover SE3 HD.

Wszystkie konsole kompatybilne z urządzeniami z linii Life Fitness Integrity oferują łączność bezprzewodową m.in. przez wifi, Bluetooth, kod QR oraz NFC, co umożliwia m.in. aktualizację oprogramowania, wgranie nowych treningów i ułatwia zarządzanie eksploatacją maszyn. Niski stopień, osłony łatwe w demontażu umożliwiają jeszcze szybszą naprawę ewentualnej usterki. Life Fitness mocno stawia na personalizację i customizację urządzeń cardio, by maksymalnie zwiększyć satysfakcję użytkowników klubów fitness.

Cardio z Infinity w nowej odsłonie.

Więcej informacji na www.top-gym.pl

Zobacz jak powstała linia Integrity w nowej odsłonie
https://www.youtube.com/watch?v=36NZzQCFQ0E

Artykuł promocyjny

- REKLAMA -