Proud Group partnerem Dynama Kijów

Dynamo Kijów, utytułowana europejska drużyna piłkarska wraz z polską firmą Proud Group otworzyła w styczniu br. w Kijowie nowoczesne centrum przygotowania motorycznego piłkarzy.

Centrum treningowe wzorowane jest na rozwiązaniach stosowanych w Premier League, która mocno stawia na przygotowanie fizyczne zawodników. Projekt ma na celu stworzenie jak najlepszych warunków do przygotowania zawodników na sezon piłkarski oraz szybkiego powrotu do pełnej sprawności po przebytych kontuzjach.

Głównym projektantem i wykonawcą strefy treningowej jest polska firma Proud Group. Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wyposażaniu takich ośrodków na potrzeby klubów sportowych, ośrodków przygotowania olimpijskiego, sieci siłowni oraz domowych siłowni premium.

Pierwsze rozmowy z Dynamem Kijów rozpoczęły się w czerwcu 2022 roku po zakończeniu zgrupowań drużyny w Europie. Na zgrupowaniach piłkarze mieli okazję trenować na sprzęcie marki PROUD.

– Postawiliśmy na zrozumienie potrzeb Dynama Kijów w zakresie wyposażenia centrum treningowego. Byliśmy zaangażowani w cały projekt od samego początku wspierając klub na każdym kroku. Największym wyzwaniem było dostarczenie i montaż sprzętu na miejscu w Kijowie. Nie wiedzieliśmy do samego końca, czy opracowany przez nas plan, będzie możliwy do zrealizowania, biorąc pod uwagę sytuację jaka jest w Ukrainie. Jednak determinacja po naszej stronie oraz po stronie Dynama Kijów była ogromna. Przełożyło się to na nasz wielki wspólny sukces. Ukończyliśmy projekt wyprzedzając założony z klientem terminarz. Zrealizowaliśmy montaż sprzętu w 2 dni (normalnie biorąc pod uwagę ilość sprzętu taki montaż zajmuje od 4 do 6 dni). W tym miejscu chciałbym podziękować całemu zespołowi, który dał z siebie 200%

– mówi Jakub Ostapczuk, Prezes Proud Group.

Zaangażowanie finansowe i merytoryczne w projekt zaowocowało nadaniem firmie PROUD statusu Oficjalnego Partnera Klubu Dynamo Kijów.
– Realizując projekt wspólnie z zespołem Dynama Kijów mogliśmy pokazać, że nawet wojna nie jest w stanie powstrzymać sportowej pasji. Nasze wsparcie zarówno merytoryczne, jak i finansowe owocuje realnymi efektami niezależnie od warunków –  mówi Aster Papazyan, partner zarządzający Proud Group.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -