XBody Actiwave THE HYBRID. Nowa technologia, nowe możliwości.

Elektrostymulacja w formie treningowej (EMS) pojawiła się na europejskim rynku fitness ok. 10 lat temu i jest zdecydowanie najszybciej rozwijającym się segmentem branży fitness.
Obecnie trening ten znany jest już na całym świecie. Studia wykorzystujące elektrostymulacje zaczęły pojawiać się w Polsce 5 lat temu. Obecnie mamy około 130 punktów oferujących EMS i liczba ta stale rośnie.

Dzięki niewielkiej – w porównaniu do innych formatów w branży – inwestycji, szybkiemu zwrotowi a także stale rosnącemu zapotrzebowaniu na skuteczny i szybki trening, studio EMS to świetny pomysł na biznes. Zanim jednak uruchomimy swoje studio, warto przyjrzeć się ofercie producentów sprzętu, by jak najtrafniej dokonać wyboru urządzenia pasującego do naszego modelu biznesowego.

Przez długie lata na rynku królowały maszyny pierwszej generacji umożliwiające stymulowanie tylko jednej osoby, podłączonej do urządzenia za pomocą kabla. Posiadające mały ekran. pokrętła i niedopracowane elektrody o niskiej żywotności. Urządzenia mimo niskiej ceny zakupu były źródłem ciągłej inwestycji w czasie późniejszej eksploatacji. Jednak na przestrzeni ostatnich lat pojawiło się wiele nowości, a technologia EMS została dopracowana.

Prekursorem nowych rozwiązań jest firma XBody, która Istnieje na rynku od 5 lat i wciąż zaskakuje nowymi rozwiązaniami. Poza urządzeniem Newave I NewaveMED, firma oferuje urządzenie Activate The Hybrid, który daje możliwości budowania różnych modeli biznesowych opartych na usłudze EMS.
Model Active the Hybrid jako jedyny na rynku pozwala wysyłać impuls z urządzenia zarówno za pomocą kabla, jak i w sposób bezprzewodowy (WIFI) w tym samym czasie.

Podstawowy zestaw ACTIWAVE z długim spiralnym kablem może w każdej chwili zostać rozbudowany o kolejne jednostki stymulujące (tzw. Actiwear), których koszt to jedynie ⅓ ceny urządzenia. W efekcie nie tylko oszczędzamy kupując urządzenie, ale mamy również możliwość wprowadzenia do oferty urozmaiconych zajęć grupowych (do 6 osób połączonych bezprzewodowo) co znacząco zwiększa przychody studia.

Actiwave THE HYBRID zostało docenione ZŁOTYM MEDALEM na targach FIT-EXPO w Poznaniu i walczy w głosowaniu FIWE AWARDS 2017 w kategorii INNOWACJA. Link do głosowania – http://fiwe.pl/glosowanie
Firma XBody dba nie tylko o wysoką jakość swoich urządzeń, ale również o właściwe przeszkolenie przyszłych trenerów i instruktorów EMS. Przy współpracy z EMS Trainer Institute i firmą 27minut Polskim dystrybutorem urządzeń XBody organizowane są kursy instruktorskie.

Podczas dwudniowego kursu prowadzonego przez doświadczonego Master trenera uczestnicy poznają nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale dowiadują się również jak w praktyce prowadzić treningi z zachowaniem najwyższych norm i standardów bezpieczeństwa. Każdy kurs kończy się egzaminem,  którego zdanie jest podstawą do wydania międzynarodowego certyfikatu Instruktora EMS.

Więcej informacji dotyczących prowadzenia studia EMS, szkoleń instruktorskich, a także urządzeń firmy XBody można będzie otrzymać już w ten weekend podczas targów FIWE na stoisku firmy, a także w czasie konferencji FIWE EXPERTS, gdzie odbędzie się wykład prowadzony przez eksperta z branży EMS, Szymona Bartoszka pt.”EMS- nowe oblicze fitnessu. Elektrostymulacja i jej miejsce na polski rynku fitness”.

Informacje można uzyskać po numerem telefonu: 692 432 672 lub mailowo:
xbody@27minut.pl

- REKLAMA -