FIWE

W najbliższy weekend,  09-10 września 2017 roku na terenie EXPO XXI w Warszawie odbędzie się czwarta edycja FIWE – Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness. Wydarzenie łączy targi, zawody i konferencje branżowe.

Ambasadorką FIWE 2017 została Stephanie Davis – światowej sławy gwiazda fitness, która przyleci do Polski na spotkanie z fanami.

Strefa biznesowa

Organizatorzy przeznaczyli  spotkaniom B2B jedną z hal przestrzeni wystawienniczej EXPO XXI oraz zaplanowali dedykowane godziny otwarcia targów tylko dla klientów biznesowych. W tym roku spotkania B2B odbędą się 9 września w godzinach 09.00-12.00 na hali nr 3. Udogodnieniem jest również przeznaczenie oddzielnego wstępu na EXPO XXI. Klienci biznesowi będą mogli dostać się na targi wejściem  w hali numer 4.

FIWE EXPERTS

To branżowa konferencja skierowana do kadry zarządzającej, zespołów klubów fitness. Podczas prelekcji zostaną poruszone  tematy związane ze sprzedażą, rekrutacją, finansowaniem, procedurami, reklamą i komunikacją.

FIWE AWARDS 2017

Głosowanie na produkty i usługi zgłoszone do konkursu w kategoriach innowacje, sprzęt, suplementy odbywa się do do 9 września, do godziny 20.00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 września 2017 roku.

FIWE FANS

To spotkania z największymi gwiazdami sportu, osobami z inspirującą karierą zawodniczą w sportach siłowych, sportach walki oraz przedstawicielami dyscyplin olimpijskich.

FIWE PERSONAL TRAINER

Moduł będący częścią FIWE FANS obejmuje wykłady i szkolenia skierowane do trenerów personalnych, podczas których zostaną poruszone zagadnienia związane z zawodem trenera personalnego.

Zmagania zawodników

W najbliższej IV edycji odbędą się zawody kulturystyczne Grand Prix FIWE – eliminacje do Arnold Classic, Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS Summer Edition, zawody Cross Fit LoginLab, zawody Street Workout, a także po raz pierwszy w historii FIWE powstanie strefa dla miłośników sportów walki – Fight Arena, poświęcona między innymi spotkaniom z czołowymi zawodnikami mieszanych sztuk walki i boksu zawodowego.

 

- REKLAMA -