Znasz program szkoleniowy EFFI? To najbardziej kompleksowe i praktyczne szkolenie przeznaczone dla wszystkich pracowników klubu fitness, menedżerów i właścicieli zarządzających klubem. Polecane jest także osobom, które planują założenie własnej działalności lub chciałyby zostać menedżerem obiektu fitness & wellness.

Jest to autorski program rozwoju dla menedżerów i pracowników klubu fitness, stworzony przez Sebastiana Goszcza, eksperta branży fitness z 19-letnim praktycznym doświadczeniem.

Szkolenie składa się 8 modułów. Każdy z nich stanowi odrębną całość. Można wybierać pojedyncze moduły jako kompletne szkolenie z danego zakresu.
Można także kupić całe szkolenie dla klubu, i na poszczególne moduły wysyłać wybrane osoby, odpowiedzialne w klubie za efektywność danych stref lub procesów biznesowych.

Program dostarcza praktycznej wiedzy, pozwala poznać zasady i skuteczne rozwiązania, oraz rozwijać kompetencje kluczowych dla klubu fitness obszarach: sprzedaż produktów i usług, zarządzanie sprzedażą, obsługa i budowanie lojalności klienta, skuteczny marketing, budowanie silnej marki na lokalnym rynku oraz pozyskiwanie nowych klientów, zatrudnianie, wynagradzanie i motywowanie pracowników, zarządzanie operacyjne i controling, zarządzanie ludźmi i zespołem.

W trakcie zajęć uczestnicy pracują metodą warsztatową nad problemami, jakie muszą pokonywać w swojej codziennej pracy. Wykorzystują do tego najnowsze narzędzia. Wychodzą z zajęć z gotowymi rozwiązaniami, które zastosowane w klubie, przynoszą konkretne wyniki biznesowe. Zdobyta wiedza może być natychmiast zastosowana w praktyce, nauka następuje przez praktyczne rozwiązywanie konkretnych problemów klubów uczestników, dając możliwość uzyskania bezpośrednich, konkretnych porad od prowadzącego.

Koszt pełnego programu EFFI to 2970 zł brutto – 2 moduły gratis!
Koszt poszczególnych modułów płatnych oddzielnie to 495 zł.

Szczegółowe informacje i zapisy:
http://www.ekspertfitness.com/szkolenia/biznes/program-effi
Tel. 512 933 111
E-mail: w.chodorek@ekspertfitness.com

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -