Digitalizacja klubu fitness – skorzystaj z dotacji UE

Digitalizacja klubu fitness jest teraz na wyciągnięcie ręki. Trwa nabór wniosków w ramach ogłoszonej niedawno dotacji 6.2, czyli tzw. bonu na cyfryzację dla MŚP. Możesz wykorzystać ten moment i skorzystać z dotacji UE, przenosząc dzięki niej klub na poziom smart.

Firma TOP-GYM została wyłącznym dystrybutorem czujników SOLO Workout, umieszczanych na maszynach siłowych ze stosem i sprzęcie cardio. Produkt ten wpisuje się doskonale w transformację cyfrową klubu.

SOLO Workout system – jak działa?

System SOLO Workout zmienia maszynę treningową w urządzenie smart. Czujniki można zamieścić na każdej maszynie treningowej, są zasilane bateriami. Monitorują pracę sprzętu fitness i wysyłają dane do chmury. Współpracują z aplikacją mobilną użytkownika, wysyłają automatycznie pełne statystyki wykonywanych ćwiczeń oraz eksploatacji a maszyny do serwera w chmurze. SOLO Workout system wspiera wszystkie typy maszyn stosowych i cardio, a aplikacje zapewniają dostęp do danych w czasie rzeczywistym zarówno dla użytkownika, jak i dla menedżera klubu.

Digitalizacja klubu z SOLO Workout – korzyści dla obiektu i klientów

Gdy zainstalujesz czujniki SOLO w klubie, umożliwisz klientom dostęp do ich danych treningowych non stop. Trenerzy, dzięki specjalnej aplikacji, będą mogli nie tylko układać i monitorować treningi swoich podopiecznych, ale również układać im plan żywieniowy dzięki bazie diet. Gdy obiekt przejdzie na tryb smart, zwiększy się zaangażowanie klubowiczów w trening, pojawi się możliwość grywalizacji, wzrośnie retencja. No i oczywiście zyskasz dodatkowe źródło generowania przychodu.

Cyfrowa transformacja – skorzystaj z niepowtarzalnej okazji już teraz

Uruchomiony konkurs w ramach działania 6.2 POIR „Bon na cyfryzację” umożliwia sfinansowanie zmiany klubu w nowoczesny obiekt, w którym klienci, trenerzy oraz menedżerowie mają na bieżąco zdalny dostęp do interesujących ich danych. Warto się spieszyć, póki nabór jeszcze jest otwarty.

Skontaktuj się z nami już teraz, a my pomożemy w przygotowaniu i rozliczeniu kompletnego wniosku! Więcej informacji i ulotkę informacyjną znajdziesz na LINK
Zadzwoń:
Maciej Wolny TOP-GYM, tel.  +48 668 018 040,
Rafał Kasperowicz, tel. SOLO WORKOUT + 48 604 569 325

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -