Wioślarze wodne do studia treningów personalnych i hoteli

Ergometry wioślarskie należą do standardowego wyposażenia stref cardio, a ergometry z wodą to wisienka na treningowym torcie. Wioślarze wodne to idealne sprzęty do studiów treningów personalnych i hoteli.

Australijska marka First Degree Fitness specjalizuje się w produkcji z wioślarzy wodnych z regulacją oporu. Na czym polega ich unikalność i w jaki sposób mogą spełnić potrzeby klientów studiów treningowych i siłowni hotelowych?

Ergometr wioślarski FDF z regulacją oporu – dla kogo?

Większość wioślarzy wodnych nie posiada funkcji regulacji obciążenia, co ogranicza postępy treningowe. To unikalna opcja dostępna dzięki opatentowanej przez FDF technologii dla użytkowników początkujących, jak i wyczynowych sportowców. Sprawdza się znakomicie również w kameralnym treningu grupowym, w którym można łączyć różne poziomy sprawności oraz treningu interwałowym.
Zobacz jak trenuje się na ergometrach wioślarskich First Degree Fitness:

Wioślarze wodne First Degree Fitness – opatentowana technologia

Unikalnym elementem każdego wioślarza FDF (First Degree Fitness) jest opatentowany podwójny zbiornik (Twin Tank) z regulacją oporu wody. Jeden zbiornik jest aktywny, drugi pasywny. Każdy ergometr wioślarski tej marki oferuje szeroki zakres oporu, od intensywności lekkiej jak piórko do intensywności wyczynowej – olimpijskiej. Przyrostowy zakres oporu wody dostępny w opatentowanym zbiorniku Twin Tank jest ogromny. Obciążenie utrzymuje się na tym samym poziomie przez całe pociągnięcie. Dopasowując obciążenie, zakresu ruchu i prędkość pociągnięcia, użytkownicy z łatwością dostosują trening na wioślarzu FDF do swojego poziomu sprawności. Dlatego na ergometrach FDF mogą trenować wyczynowi sportowcy, jak i osoby początkujące. W tym pacjenci w trakcie rehabilitacji. Ruch jest zawsze płynny a komfort treningu wysoki.

Doskonała symulacja wiosłowania na wodzie – efekty dźwiękowe i wizualne

Precyzyjnie wykonany wirnik ze stali nierdzewnej FDF i wewnętrzne przegrody zbiornika utrzymują jednolity poziom oporu w trakcie wiosłowania. Połączenie wirnika z wieloma łopatkami i wewnętrznymi przegrodami w zbiorniku wody wioślarza zapewnia płynny i jednolity skok. W ten sposób wioślarze wodne FDF naśladują wiosłowanie w warunkach naturalnych.
W ofercie Globalbefit, dystrybutora marki First Degree Fitness, znajdują się wioślarze wodne z drewna, aluminium, stali lub kombinacji tych materiałów. Z łatwością wpasują się do wnętrza studia treningowego czy hotelowej siłowni.

Szukasz wioślarzy wodnych? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy też na Facebooku i Instagramie 
m.zapasnik@globalbefit.com
+48 509 988 068

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj też Interaktywna strefa w klubie fitness

- REKLAMA -