Nowa wersja bramki sensorycznej

Nowa wersja bramki szybkiego tranzytu EasyGate Elite S w ofercie DFE Fitness 24h, to rozwiązanie z zakresu kontroli dostępu, które wychodzi naprzeciw nowoczesnym trendom. Powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na bardziej kompaktowe urządzenia pozwalające na łatwiejsze ich dopasowanie do aranżacji pomieszczeń. Dzięki bardzo wąskiej i krótszej niż standardowo obudowie o długości 1 m jest rozwiązaniem dla klubów i siłowni, które chcą zaoszczędzić cenne miejsce lub zwyczajnie mają ograniczoną przestrzeń do wykorzystania.

Pomimo małych gabarytów jest to jednak bramka dużego kalibru wyposażona w zaawansowane czujniki podczerwieni, wykrywające ruch w obu kierunkach i systemy kontroli dostępu. Występuje w wersji w niskimi albo wysokimi szybami, które można dopasować w zależności od pożądanego poziomu zabezpieczenia. Dla bardziej wymagających jest możliwość personalizacji pod względem materiałowym i kolorystycznym oraz wyposażenie w dodatkowe akcesoria, takie jak np. podświetlenia LED czy specjalne sygnały dźwiękowe.

Elegancka i kompaktowa a przy okazji wysoce skuteczna i niezawodna – idealne połączenie dla jeszcze lepszej ochrony obiektów sportowych.

http://www.dfes.pl/kategoria-produktu/oferta/rozbaz/bramki-i-furty/

Na zdjęciach instalacja FLYEfit w Dublinie (Irlandia)

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ