Interaktywna strefa w klubie fitness

Interaktywna strefa w klubie fitness? Smart lustro FITTAR pomoże stworzyć ci taką w twoim obiekcie. FITTAR łączy inteligentną technologię z treningiem fitness i grywalizacją. Może być atrakcyjnym dopełnieniem oferty klubu i hotelowej strefy treningu.

Nie tylko dla miłośników gadżetów fitness

FITTAR wykorzystuje Rozszerzoną Rzeczywistość (AR Augmented Reality) oraz technologię rozpoznawania ruchu. Poprzez wizualizację właściwej techniki, pomaga efektywnie trenować i mobilizuje do wysiłku.
FITTAR to przełomowe podejście do fitnessu i treningu. Smart lustro FITTAR to motywator i coach, który skoryguje technikę treningu w czasie rzeczywistym, dbając o efektywność ćwiczeń i bezpieczeństwo użytkownika.

Dlaczego FITTAR jest wyjątkowy?

Interaktywne lustro FITTAR zachwyci wszystkich tych, którzy poszukują nowych bodźców i wyzwań treningowych. Zachęci do regularnego treningu początkujących oraz tych, którym brakuje motywacji. FITTAR wnosi nowe spojrzenie na fitness Dzięki elementom grywalizacji, trening zawsze będzie angażujący i efektywny. FITTAR również prowadzi statystki aktywności i nagradza za regularność.

Zobacz, jak działa smart lustro FITTAR

Interaktywne lustro – przyciągnij całą rodzinę do klubu

Lustro FITTAR ma ponad 1500 programów treningowych, m.in.: treningi cardio, treningi siłowe, na konkretne grupy mięśniowe, kurs boksu, ćwiczenia jogi, pilatesu, zajęcia grupowe np. Zumbę. FITTAR oferuje treningi dla każdej grupy wiekowej oraz dl każdego poziomu sprawności.

Interaktywna strefa w klubie fitness

4 powody, dla których powinieneś zainwestować w lustro FITTAR:

  • Twoi klubowicze mogą ćwiczyć z lustrem FITTAR podczas rozgrzewki, treningu Shadow Boxing, gier kognitywnych, treningu personalnego czy poprawy czasu reakcji.
  • Trening z interaktywnym lustrem FITTAR poprawia siłę, kondycję, szybkość, siłę eksplozywną, zwinność, koordynację ręka-oko i szybkość reakcji.
  • Przeplatając trening kognitywny z Shadow Boxing i grami fitness Twoi klienci ćwiczą ciało i umysł.
  • Atrakcyjne rozwiązanie dla całej rodziny, dzieci i seniorów.

FITTAR to produkt, który ciągle się rozwija. Możesz spodziewać się regularnych aktualizacji oprogramowania i nowych treningów oraz gier fitness.

Ważna informacja: dane treningowe użytkowników nie są przechowywane. Lustro współpracuje z aplikacją na smartfon. Istotne jest mocne łącze internetowe.
Wyłącznym dystrybutorem FITTAR jest firma Globalbefit. Dostępne są trzy modele lustra: Compact, Pro i Premium.

Więcej na www.globalbefit.com

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -