Just GYM w akademiku

Wystartowała najnowsza inwestycja sieci Just GYM.  Kolejny klub marka uruchomiła w Łodzi, w nowo wybudowanym akademiku BaseCamp. Jest to 17. klubem sieci i trzecia placówka w aglomeracji łódzkiej.

Wykorzystali synergię miejsca

Nowy klub zajmuje powierzchnię ponad 2000 mkw. Jest kolejną placówką otwartą w akademikach należących do sieci BaseCamp, czyli prywatnego miejsca do zamieszkania dla studentów. “Ten projekt jest dobrym przykładem, w jaki sposób można wykorzystać synergię danego miejsca, jednocześnie realizując ciekawe architektonicznie koncepcje” – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM.

Just GYM – nowocześnie, ale z duszą

“Każdorazowo staramy się zachować charakter adaptowanego obiektu i wykorzystać elementy architektoniczne tak, aby stworzyć nowoczesną, wygodną a zarazem industrialną powierzchnię. Również w tym klubie, tak jak w poprzednim na ulicy Rewolucji 1905r., posiłkowaliśmy się elementem nowoczesnej architektury w postaci murala, z których słynie miasto Łódź. Projekt stylistyką nawiązuje do estetyki fitnessu lat 80-tych. Paleta kolorów odwzorowuje kolory z lycrowych getrów i dresów oraz kasetowych walkmanów i innych akcesoriów używanych w tamtym czasie. W formie artysta Marcin Czaja nawiązał też lekko do Keitha Haringa (jednorodny kontur) i do wciąż żywych wzorów modernistycznych (troszkę też nawiązując do Oteckiego, autora pierwszego muralu w tematyce lat 20-tych). Miało to na celu podtrzymanie narracji do pierwszego muralu” – opowiada Paweł Ciszek.

Zaplanowana ekspansja Just GYM trwa

Sieć realizuje wcześniej założony plan ekspansji i jeszcze w tym roku otworzy 2 kolejne kluby – w Gdyni oraz w Łodzi. “Realizujemy otwarcia pomimo obecnej sytuacji epidemicznej głównie dzięki wsparciu naszych udziałowców oraz zgodnie z wcześniej zawartymi kontraktami” – mówi Paweł Ciszek.

Źródło: opracowano na podstawie materiałów prasowych Just GYM

 

- REKLAMA -