W formie z marką DARE

Strefę treningu z rozmachem stworzyła dla Reha Forma w Bielsku-Białej marka DARE. Powstał indywidualny projekt dopasowany do potrzeb klienta, który stanął przed nowymi wyzwaniami rynku.

DARE na problemy

“Problemy klientów to dla nas wyzwania. Klient oczekiwał funkcjonalnego sprzętu, porządku w akcesoriach, oszczędności miejsca i dopasowanych rozwiązań, w których duża ilość różnych akcesoriów nie będzie powodowała bałaganu i nieestetycznego wyglądu pomieszczenia. Taki projekt to dla całego zespołu DARE tygodnie pracy pełne rozmów, burzy mózgów twórców i projektantów, przesyłanych zdjęć, filmów, wymiarów, potem produkcji i w końcu długi montaż. Ale lubimy wyzwania, bo wiemy, jak indywidualne podejście do projektu jest ważne dla klienta” – mówi wyłączny dystrybutor marki Dare na terenie Polski, Marcin Tracichleb.

Strefa treningu w Reha Formie

Centrum Reha Forma w Bielsku-Białej zostało wyposażone w Half Rack, który ma pancerne ramiona asekuracyjne i największe na rynku haki. Umożliwia magazynowanie sztang.
Tuleje wykonano ze stali nierdzewnej. W strefie treningu marki DARE znalazł się też podest ciężarowy. Wykonany jest z niekruszącej się gumy o wysokiej gęstości oraz antypoślizgowego parkietu sportowego. W Reha Formie klienci znajdą też 4-metrową wieżę do wspinania i pracy z kółkami gimnastycznymi oraz 6-metrowy most treningowy. Bardzo istotnym uzupełnieniem całości jest zaawansowany system magazynowania wszystkich, dostępnych na rynku akcesoriów.

Podest ciężarowy System magazynowania akcesoriów Most treningowyHalf Rack

#dareyourlife #mydarefitness #rehaforma #bielskobiała #halfrack #mosttreningowy #magazynowanieakcesoriów #olympicplatform #functionalbridge #gymequipment

Kontakt: Kamil Kramek, tel. +48 517 668 517, info@darefitness.eu

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -